GymBeam Sardinky ve vlastní šťávě 125 g

Sardinky ve vlastní šťávě 125g,Sardinky ve vlastní šťávě jsou oblíbeným zdrojem kvalitních bílkovin a zdravých tuků. Můžete si je vychutnat samotně nebo z nich v rychlosti připravit lahodnou pomazánku. Zvýšíte tak příjem ryb, které obsahují omega 3 mastné kyseliny a další prospěšné látky. Sardinky patří mezi vyhledávané potraviny mezi sportovci a příznivci zdravého životního stylu.

Cena s DPH 22 Kč
-+
Kategorie: GymBeam
Kód: gymbeam6
Záruka:
Výrobce: GymBeam

Sardinky ve vlastní šťávě 125g

Sardinky ve vlastní šťávě jsou oblíbeným zdrojem kvalitních bílkovin a zdravých tuků. Můžete si je vychutnat samotně nebo z nich v rychlosti připravit lahodnou pomazánku. Zvýšíte tak příjem ryb, které obsahují omega 3 mastné kyseliny a další prospěšné látky. Sardinky patří mezi vyhledávané potraviny mezi sportovci a příznivci zdravého životního stylu. 

Sardinky ve vlastní šťávě - obsahují 21,7 g bílkovin ve 100 g a mají nízký obsah tuku 

Sardinky ve vlastní šťávě obsahují ve 100 g celkem 21,7 g kvalitních bílkovin, které přispívají k ochraně a růstu svalové hmoty. Ve stejné porci mají jen 2,2 g tuku, přičemž se jedná převážně o zdravé tuky, mezi které patří například omega-3 mastné kyseliny. Jsou tak velmi populární mezi sportovci a lidmi, kteří se snaží zhubnout.  

  Sardinky       

Podle obecných doporučení by měl člověk sníst 2-3 porce ryb každý týden. Obsahují totiž důležité omega 3 mastné kyseliny a další pro tělo nepostradatelné látky. Pravidelná konzumace ryb, jako jsou například zmíněné sardinky, je prospěšná z mnoha ohledů. Proto je pravidelně zařazují také lidé, kteří usilují o vyvážený jídelníček.  

          

Díky praktickému balení si je můžete vzít na cesty, a mít tak vždy po ruce rychlý zdroj bílkovin. Skvěle chutnají na křupavém pečivu, během chvíle z nich však vykouzlíte třeba i lahodnou pomazánku. Kromě toho se výborně hodí do těstovinových salátů či rybích karbanátku. Pochází z pobřeží Maroka, kde má jejich lov mnohaletou tradici.       

Sardinky ve vlastní šťávě a jejich výhody
  • jsou kvalitním zdrojem bílkovin
  • ve 100 g obsahují 21,7 g bílkovin a 2,2 g tuku
  • mají praktické balení
  • pochází z Maroka
  • hmotnost pevného podílu je 90 g
  • jsou ideální na cesty
  • hodí se do pomazánek, salátů nebo karbanátků

     

Složení Sardinky

Sardinky (Sardina pilchardus) 72 %, voda 27 %, sůl.    

káva