Goppion Qualita Oro Zrnková káva 1 kg

Goppion Qualita Oro Zrnková káva 1 kg,Špičková směs kávy s intenzivním aroma, čistým tělem a výslednou sametovou sladkostí na patře. 100% Arabica s nízkým obsahem kofeinu.

Cena s DPH 592 Kč
-+
Kategorie: Goppion caffe
Kód: Goppion
Záruka:
Výrobce: Goppion caffe

Goppion Qualita Oro Zrnková káva 1 kg

Špičková směs kávy s intenzivním aroma, čistým tělem a výslednou sametovou sladkostí na patře. 100% Arabica s nízkým obsahem kofeinu. 

káva Goppion

Tato káva byla vytvořena tak, aby dokonale splňovala všehny požadavky na chuť a použití v domácím prostředí. 

káva Goppion

Výběr zrn sestávající převážně z druhu Arabica z Brazílie a Střední Ameriky. Plná sladká chuť a dlouhotrvající aroma s čokoládovým pozadím. Byla použita vysoce kvalitní kávová zrna

Složená z výběrové kávy Arabica.

Káva Goppion není produktem masové výroby, kterou můžete najít v supermarketech, ale tradičního poctivého přístupu a ctí tradice pražení té nejlepší kávy. Odborníci z Goppion Caffé vybírají tu nejlepší kávu z nejlepších plantáží na světě.

káva Goppion

Káva pochází z kávových plantáží Střední a Jižní Ameriky, Jamajky, Etiopie, a jiných. Jelikož každá káva vyžaduje jinou teplotu a délku pražení, Goppion Caffé praží každou kávu samostatně a teprve po upražení ji odborníci mísí do jednotlivých blendů. Každá káva podléhá několika stupňům kontroly a ochutnávání, aby byla zajištěna ta nejlepší kombinace kávových zrn. Jako výsledek této poctivé práce si Goppion vytvořil svou vlastní kávovou kulturu .

káva Goppion

káva