Mauro Original 1 kg zrnková káva

ico Akce
MAURO ORIGINAL zrnková káva 1000 g

Káva nejvyšší řady, směs nejkvalitnějších káv arabica a robusta (80% arabica, 20% robusta).

Cena s DPH 425 Kč
-+
Kategorie: Káva
Kód: mauro13
Záruka:
Výrobce: Mauro

Káva nejvyšší řady, směs nejkvalitnějších káv arabica a robusta (80% arabica, 20% robusta).

Při pražení zrnkové kávy Caffé MAURO ORIGINAL byla použita káva z - BRAZIL, INDIA, HONDURAS, COLOMBIA, EL SALVADOR a ETHIOPIA. 

Káva Mauro

Caffé MAURO je produktem italské společnosti CAFFÉ MAURO S.p.A., která byla založená v roce 1949 v městě Reggio di Calabria, kde sídlí dodnes.

Káva Mauro

Byly to těžké roky války, oblast byla historicky v depresi a kapitál k dispozici prakticky neexistoval, ale Demetria Mauro měl štěstí, jelikož pocházel ze zámožné obchodní rodiny. Jediným jeho nedostatkem bylo postižení z dětství, kdy takřka přišel o zrak. Tento hendikep ovšem překonal díky obrovskému pracovnímu nasazení a snaze po dokonalosti. Čím hůře viděl tím více se, ovšem věnoval práci v továrně, kde trávil dlouhé roky a snil o tom, že vybuduje velký podnik s tou nejlepší kávou na světě. Což se mu v mnoha směrech i podařilo.

Káva Mauro

Demetria Mauro jako první začal používat balení kávy pod svojí značkou v jednotlivých předvážených sáčcích, což se do té doby nepoužívalo a káva se prodávala vážená. Již v roce 1958 jeho továrna produkovala přes tunu kávy denně, ale ani to nestačilo na uspokojení poptávky. Proto se celá firma v roce 1958 přestěhovala do nových prostor na Via Borrace,kde měla k dispozici 10.000 m2 ploch.

Káva Mauro

Další jeho prvenství spočívalo v tom, že neustále vyvíjel nové stroje a postupy. Současně vedl velmi úspěšnou reklamní kampaň a dokonce jako první výrobce kávy využil televizi jako reklamní kanál. Výběrem kvalitních zrn pocházejích z nejlepších plantáží Brazílie, Indie a Střední Ameriky vzniká káva s plnou chutí a intenzivním aroma. Každý druh se praží zvlášť, pomalu a opatrně v rotujícím bubnu, který zajišťuje optimální stupeň pražení jednotlivých kávových zrn a tím poskytuje nejlepší kvalitu. Jako výsledek, představuje měkké, elegantní espresso s plným aroma, chutí a vynikající měkkou krémovou pěnou

káva