Lavazza Gran Café Paulista 1 kg

ico Náš tip
Lavazza Gran Café Paulista 1 kg

Lavazza Gran Café Paulista 1 kg,Lavazza vybírá a míchá ta nejlepší zrna Arabica z Brazílie pro toto sladké espresso s moderní chutí. Dostanete tak šálek s tóny čokolády a sušeného ovoce v kombinaci se sametovou cremou.

Cena s DPH 449 Kč
-+
Kategorie: Lavazza
Kód: Paulista
Záruka:
Výrobce: Lavazza

Lavazza Gran Café Paulista 1 kg

Lavazza vybírá a míchá ta nejlepší zrna Arabica z Brazílie pro toto sladké espresso s moderní chutí. Dostanete tak šálek s tóny čokolády a sušeného ovoce v kombinaci se sametovou cremou. Gran Café Paulista obsahuje mimo jiné i „Cereja Apassita“, která směs obohacuje o náznaky medu a rozinek a dodává jí přirozeně sladký profil v šálku. Jedná se o kvalitní kávu pěstovanou udržitelným způsobem na farmách certifikovaných Rainforest Alliance.

káva Lavazza

Původ:
Brazílie
Složení:
100% Arabica
Tóny:
Čokoláda, pražené cereálie, sušené ovoce
Pražení:
Střední
Certifikace:
Rainforest Alliance
Intenzita:
8 / 10 
         
 

káva Lavazza

Způsob pražení vzduchem zajišťuje perfektní stejnoměrně propražená zrna kávy bez jakéhokoliv poškození. Plně automatický balící systém Lavazza využívá vlastní navrhované a vyráběné materiály pro zajištění kvality a čerstvosti kávy. Systém přepraví zrna z místa pražení do místa balení během 10 sekund.

káva Lavazza

Značka Lavazza patří do kávové kultury již více než 100 let. Společnost vlastní a spravuje rodina Lavazza. Historie kávy Lavazza začíná v roce 1894, kdy Luigi Lavazza koupil malý koloniál v Paissa Olivero, staré části Turína, a založil tam vlastní obchod. Malý koloniál se stal startovacím bodem dnešní obrovské společnosti Lavazza. Vlastní pražírnu Lavazza založil v následujícínm roce po otevření krámku s koloniálním zbožím, v roce 1895. Obchod nevydělával více než 1 300 lir týdně a prodávalo se v něm prakticky cokoliv. Zboží doručovali až domů a občas se obchod proměnil i v hospodu. Tehdy Luigi Lavazza upražil svoji první kávu a ihned požádal o zaplacení autorských práv na celý proces výroby kávy.

káva Lavazza

Dnes je Lavazza lídrem na kávovém trhu v Itálii. Představuje téměř 45% podíl na celkovém kávovém trhu a 75% podíl celkové spotřeby v domácnostech. Lavazza používá vlastní expertízy k selekci zrn nejvyšší kvality z více než 25 zemí produkujících kávu ve Střední a Jižní Americe, v Africe a Asii.

káva