L&D Car Perfume One

L&D Car Perfume One L&D Air Car Perfume One je moderní vůně do auta, která připomíná oblíbený unisex parfém CK ONE. Vůně ztělesňuje ducha 21. století "neo cologne". Moderní a lehká vůně, ožívající kombinací citrónových, květino

Cena s DPH 169 Kč
-+
Kategorie: Ostatní
Kód: vůně a4
Záruka:

L&D Car Perfume One 60ml

Unisex vůně pro moderní muže a ženy, mladé i dospělé

L&D Air Car Perfume One je moderní vůně do auta, která připomíná oblíbený unisex parfém CK ONE. Vůně ztělesňuje ducha 21. století  "neo cologne". Moderní a lehká vůně, ožívající kombinací citrónových, květinových a pižmových tónů.

L&D Car Perfume One

Lze použít pro aromatizaci oděvů, kanceláří i domácností.

Výdrž vůně: 3 - 4 měsíce

L&D Car Perfume One

Rozměr: 3,5 x 13 cm
Hmotnost: 70g
Objem: 60ml

Návod k použití

L&D Car Perfume One

Autoparfém Air Car Perfume aplikujte rozprašovačem na textylní plochy v interiéru vozu. Například k nohám řidiče a spolujezdce, na kobercové výstelky vozu. Po aplikaci uložte autoparfém nejlépe ve svislé poloze na bezpečné místo mimo dosah dětí.

L&D Car Perfume One

Zcela novým produktem roku 2016 jsou autoparfémy L&D Car Perfume s rozprašovačem v plastové lahvi o objemu 60ml. Dokonalá vůně do auta pro náročné muže i ženy. Na výběr je 5 druhů vůní, které jsou charismatické, svůdné a okouzlí nejen řidiče, ale i spolujezdce a navodí pocit pohody, luxusu a výjimečnosti. Tyto vůně mají šanci stát se absolutním trhákem na českém trhu.
Nadstandardně kvalitní vůně za výbornou cenu

káva