Clarkia 2 x 50 ml tinktura

ico Akce
Clarkia 2x50ml tinktura proti hlístům

Ořešák černý zelené oplodí, hřebíčkovec vonný, pelyněk pravý

Cena s DPH 349 Kč
-+
Kategorie: Ořešák
Kód: Tinktura Clarkia
Záruka:
Výrobce: Zapper

Clarkia 2 x 50 ml tinktura

Ořešák černý se do větší veřejné povědomosti ve 20. století dostal hlavně díky kanadské nezávislé lékařce Huldě R. Clarkové, která celý svůj profesní život věnovala pátrání po trvalém lidském zdraví a prodloužení života. Té se podařilo získat informace o účincích oplodí ořešáku černého přímo od prastarého indiánského kmene, který pomocí zelených slupek ořešáku černého mírnil mnohá těžká onemocnění. Vědkyně a lékařka H.R. Clarková vydala několik světoznámých publikací na téma zvládání nejrůznějších chorob.

Schválená zdravotní tvrzení Ořešák černý-americký nemá žádná schválená zdravotní tvrzení Hřebíčkovec:Antioxidant, Normální činnost kardiovaskulárního systému -oběh - prokrvení,Normální trávení - chuť k jídlu, Libido, Normální funkce dýchacího systému Pelyněk:Normální trávení - chuť k jídlu, Normální funkce ledvin a prostaty, (Před) menstruační komfort

Kontraindikace: Neměli by užívat lidé se žaludečními vředy, epileptici vždy konzultovat s lékařem.

Dávkování:

Tinkturu užívejte 30minut před jídlem. 2-3x denně. Dávkování podle návodu užívání, maximálně však v jedné dávce 20-40kapek. Vyšší dávky konzultujte s lékařem, terapeutem. Pro použití v klystýru nebo výplachu intimních dámských partií použijte 1-2dcl mírně vlažné vody nakapejte 60-120 kapek a bezprostředně užijte.

Upozornění:

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Složení:

Ořešák černý zelené oplodí, hřebíčkovec vonný, pelyněk pravý , alkohol 36%

Výrobce:

Ondřej Ullrich s.r.o. Severovýchodní II 1455/43 Praha 4 141 00. Vyrobeno v ČR.

káva