Illy Classico 250 g zrnková káva

ico Akce
Illy Espresso zrnková Káva v plechovce 250 g

K dispozici pouze 7 ks !

Cena s DPH 149 Kč
-+
Kategorie: Illy
Kód: Illy1
Záruka:
Výrobce: Illy

illy Zrnková káva 250 g

illy zrnková káva 100% arabica

Káva illy

Abyste si mohli vychutnat kávu doma, Illy espresso směs, vyrobená z 100% kávy- Arabica kvalitnější, bezpečnější a pod tlakem v chráněném prostředí, aby bylo zajištěné optimální zachování aroma a chuti.

Káva illy

výborná volba pro ty, kteří při přípravě kávy upřednostňují čerstvě namletá zrna

ILLY zrnková káva- středně silná káva

ILLY zrnková káva- velmi pěkná pěna

ILLY zrnková káva- vyšší obsah kofeinu

ILLY zrnková káva- perfektní pro kávové automaty
ILLY zrnková káva- perfektní pro espresso
ILLY zrnková káva- velmi dobrá pro cappuccino nebo Latte Macchiato
ILLY zrnková káva- dobrá jako ranní káva

obsah kofeinu max. 1,5 %

obsah balení: 250 g

100% Arabika

Káva illy

Pražírna kávy Illy v Terstu je jednou z nejznámějších a nejkvalitnější na světě. Již od roku 1933 ztělesňuje illy slavnou tradici italského espressa. Espresso illy má pěnu oříškově až tmavě hnědou a je dlouho stabilní. Aroma illy je silná a intenzivní, chuť illy vyvážená a příjemný pocit trvá i několik desítek minut po vypití.

Káva illy

Oblíbenost illy espressa tkví v jedinečné kompozici  mezi kyselostí a hořkostí. Illy používá směs devíti kvalitních druhů kávy odrůd Arabica. Káva illy má optimální obsah kofeinu, její zrna jsou tříděna elektronicky a balena pomocí tzv. presurizace.Illy je známé svou pečlivostí a kvalitou při finalním balení illy kávy. Hermeticky uzavřené plechové dozy poskytují absolutní záruku zachování nejlepší kvality illy kávy na cestě k vám. Illy světová značka pro italskou kávu té nejvyšší jakosti.Kvalitní odrůdy káv arabica se vyznačují nižším obsahem kofeinu. Udávané množství je méně než 0,5%. Šálek kávy illy poznáte podle typické zrnité, červenohnědé cremy. Chuť illy je pestrá, příjemně pikantní a přitom jemná.illy je známé svou pečlivostí a kvalitou při finalním balení kávy. Již od roku 1933 ztělesňuje illy slavnou tradici italského espressa.

 

Upozornění: Chtěli bychom vás upozornit na možné poškození plechovek, plechovky nemusí být v dokonalém stavu a mohou mít poškození v podobě promáčklin. Káva je nedotčena. 

 

 

káva