Illy Dark 250g mletá káva, dóza

Illy Dark 250g mletá káva, dóza Pražírna kávy illy v Terstu je jednou z nejznámějších a nejkvalitnější na světě.illy oro je tmavě více-pražená 100% Arabica. Výborně se hodí na přípravu malých káv – ristreta. Káva má excelentn

Cena s DPH 162 Kč
-+
Kategorie: Illy
Kód: illy7
Záruka:
Výrobce: Illy

Illy Dark 250g mletá káva, dóza

illy mletá káva 100% arabica

Vysokojakostní odrůdy káv Arabica se vyznačují nižším obsahem kofeinu. Udávané mnořství je méně než 0,5%. Šálek kávy illy poznáte podle typické zrnité, červenohnědé cremy.

Káva illy

illy oro je tmavě více-pražená 100% Arabica. Výborně se hodí na přípravu malých káv – ristreta. Káva má excelentní plnou chuť.

Káva illy

illy je známé svou pečlivostí a kvalitou při finalním balení kávy. Hermeticky uzavřené plechové dozy poskytují absolutní záruku zachování nejlepší kvality kávy na cestě k vám.

Káva illy

Pražírna kávy Illy v Terstu je jednou z nejznámějších a nejkvalitnější na světě. Již od roku 1933 ztělesňuje illy slavnou tradici italského espressa. Espresso illy má pěnu oříškově až tmavě hnědou a je dlouho stabilní. Aroma illy je silná a intenzivní, chuť illy vyvážená a příjemný pocit trvá i několik desítek minut po vypití.

Káva illy

káva