Illy Monoarabica Brazil 250 g zrnková káva

K dispozici pouze 4 ks !

Cena s DPH 155 Kč
-+
Kategorie: Illy
Kód: illy m1
Záruka:
Výrobce: Illy

100% Arabica vybrána na základě původu. Intenzivní aroma s nádechem čokolády. Vyvážená hořkost a kyselost.

Oblast: Brazílie, Cerrado Mineiro

káva illy

Brazílie je největším světovým producentem kávy Arabica, která se pěstuje hlavně na Vysočině na jiho-východě země, kde se střídají období sucha a silného deště vytvářející  ideální klima.

káva illy

Oblíbenost illy espressa tkví v jedinečné kompozici  mezi kyselostí a hořkostí. Illy používá směs devíti kvalitních druhů kávy odrůd Arabica. Káva illy má optimální obsah kofeinu, její zrna jsou tříděna elektronicky a balena pomocí tzv. presurizace.

káva illy

Illy je známé svou pečlivostí a kvalitou při finalním balení illy kávy. Hermeticky uzavřené plechové dozy poskytují absolutní záruku zachování nejlepší kvality illy kávy na cestě k vám. Illy světová značka pro italskou kávu té nejvyšší jakosti.Kvalitní odrůdy káv arabica se vyznačují nižším obsahem kofeinu. Udávané množství je méně než 0,5%.

káva illy

Šálek kávy illy poznáte podle typické zrnité, červenohnědé cremy. Chuť illy je pestrá, příjemně pikantní a přitom jemná.illy je známé svou pečlivostí a kvalitou při finalním balení kávy. Již od roku 1933 ztělesňuje illy slavnou tradici italského espressa.

káva