Fotonová terapie L-09

Fotonová terapie L-09 Tento zkrášlující přístroj se zakládá na optické teorii, ničí nečistoty a a věkové skvrny navrstvené v pokožce. Ze světlých molekul bere energii různých vlnových délek a mění strukturu hluboko pod pokožkou,

Cena s DPH 1 999 Kč
-+
Kategorie: Ostatní
Kód: Fotonová terapie 2
Záruka:

Fotonová terapie

Podrobný popis a specifikace OMLÁDNĚTE BĚHEM 1 HODINY!
- radikálně zrychluje obnovu kožních buněk a jejich znovuvytváření
- podporuje reorganizace kolagenu
- dodává žilám pružnost a vitalitu
- odstraňuje pigmentová znaménka
- zlepšuje krevní oběh a zmenšuje póry
- dodává pleti v krátkém čase mladistvý a svěží vzhled

 

Fotonová terapie

 

Tento zkrášlující přístroj se zakládá na optické teorii, ničí nečistoty a a věkové skvrny navrstvené v pokožce. Ze světlých molekul bere energii různých vlnových délek a mění strukturu hluboko pod pokožkou, odstraňuje obličejové žilky (rozšířené vlásenkové žilky), vyhlazuje vrásky, ztenčuje póry, obnovuje jemnost a bělost pokožky a kožních kolagenových vláken, posiluje pružnost pokožky, dodává potřebnou vlhkost, zlepšuje kvalitu pleti, čistí vřídky, akné a jizvičky.

Fotonová terapie

Fototerapie je moderní léčebná metoda, která využívá nejpřirozenější zdroj energie - světlo. Aplikace polarizovaného světla přináší ústup bolesti. Poslední fyziologické studie prokázaly, že v místě průchodu polarizovaného světla tkání dochází ke snížení citlivosti nervových zakončení. Tato nervová zakončení trvale "sledují" vše, co se v našem organizmu odehrává. Změny teploty, tlaku, nedostatečné zásobení kyslíkem i veškeré olestivé podněty.

 

Fotonová terapie

 

Protizánětlivý efekt polarizovaného světla spočívá v aktivaci všech organizmu přirozených faktorů, které se podílejí na likvidaci zánětu.

 

Polarizované světlo rozšiřuje krevní a mízní cévy v místě, na které působí. A tak se zvýší prokrvení ošetřovaných míst, zlepší se jejich okysličení, urychlí se látkové výměny a to zlepší odtok lymfy při otocích. Zvýšený průtok krve totiž znamená nejen místní prohřátí tkáně protékající krví, ale i zvýšení lokální látkové výměny. Rozšířené mízní cévy zabezpečují lepší tkáňovou drenáž a snižují například otok.

Fotonová terapie

Stimulační efekt polarizovaného světla byl v klinické praxi opakovaně potvrzen. Je třeba upozornit, že se nejedná o žádný převratný objev, ale o pouhé efektivnější využití fototerapie, známé již od dob Hippokrata a experimentálně poprvé prokázané u vlnové délky 633 nm v roce 1926.

 

 

 

Hojení je jedním ze základních biologických procesů, který umožňuje zachování integrity organizmu při poškození orgánů nebo tkání. Po opakovaném ozařování sliznic a tenké, resp. středně silné kůže, dochází především ke stimulaci buněk bazálních vrstev pokožky a sliznic. Výsledný léčebný efekt je pochopitelně především závislý na hloubce průniku polarizovaného světla do tkání a reálném množství energie zasahujícím danou strukturu. Největší a také nejrychlejší efekt navozuje infračervený podíl světelného spektra, který má ve tkáních především tepelné účinky.

 

3 druhy impulsů
- Vysoké (900nm-1000nm)
- Střední (730nm-900nm)
- Nízké (550nm-730nm)

káva