Univerzální odmašťovač Codi Energic s pumpičkou 750 ml

Finclub Codi energic,Univerzální odmašťovač s pumpičkou Přípravek rozpouští všechny druhy tuků i zašlou mastnou špínu na jakémkoliv povrchu. Codi energic-velmi účinně odstraňuje mastné skvrny z oděvů, potahových látek či koberců

Cena s DPH 225 Kč
-+
Kategorie: Finclub
Kód: Finclub136
Záruka:
Výrobce: Finclub

Univerzální odmašťovač Codi Energic s pumpičkou 750 ml

Codi energic

Univerzální odmašťovač s pumpičkou

codi energic

POPIS ZBOŽÍ
Neocenitelný pomocník při úklidu v kuchyni (odmaštění sporáků, dlaždic, obkladů, podlahových krytin), v koupelně atd.
Čisticí prostředky

codi energic

Zázrak proti mastnotě

Finclub Codi energic-neocenitelný pomocník při úklidu v kuchyni (odmaštění sporáků, dlaždic, obkladů, podlahových krytin), v koupelně atd.
Finclub Codi energic-velmi účinně odstraňuje mastné skvrny z oděvů, potahových látek či koberců
Finclub Codi energic-dokonale bělí záclony
Finclub Codi energic-čistí součástky strojů a motory aut
Obsah: 750 ml

codi energic

FINCLUB je významná česká obchodní společnost působící v oboru doplňků stravy, nápojů a kosmetiky. Byla založena v roce 1990 jako společnost s ručením omezeným a v roce 1999 byla transformována na akciovou společnost. Přírodní doplňky stravy, které nabízí Finclub vyrábí finská farmaceutická společnost Hankintatukku Oy. Finclub sídlí v Helsinkách. Finclub patří mezi špičku v oblasti doplňků stravy a zdravé výživy. Finclub je nositelem Ceny ministerstva průmyslu a obchodu. Výrobky Finclubu jsou posuzovány v akreditovaných laboratořích a výsledky jsou dozorovány Národní radou zdraví Finska.Výrobky Finclubu-Finclub Aleramis,Finclub Aleracaps,Finclub Betutabs, Finclub Dynaforce,Finclub bi-iomare,Finclub Bi-iomaxin,Finclub Candimis,Finclub cardumis,Finclub chloretabs,Finclub CLA,Finclub echinfis,Finclub epamarcaps,Finclub flexigel,Finclub flexistrong,Finclub karditabs. Kvalita je pro nás klíčovým slovem. Ať už se jedná o kvalitu produktů Finclub, dodavatelů, tak i o kvalitu služeb, materiálů i informací, které poskytujeme. Ve společnosti je zaveden systém řízení jakosti ISO 9001:2009. Pro Českou republiku jsou vybírány produkty, které jsou zaměřeny na konkrétní, specifické problémy obyvatel ČR a tento výběr je vždy konzultován s našimi předními odborníky z oblasti medicíny.

káva