Zdravá láhev

Zdravá láhev,Zdravá láhev je antibakteriální láhev pro každodenní použití vyvinutá českým univerzitním výzkumem v oboru nanotechnologie. Nanočástice stříbra aplikované novou technologií do materiálu láhve zajišťují antibakteriá

Cena s DPH 119 Kč
-+
Kategorie: Šejkr
Kód: Zdravá láhev 1
Záruka:
Výrobce: Muskulvit

Zdravá láhev na pití

Zdravá láhev je antibakteriální láhev pro každodenní použití vyvinutá českým univerzitním výzkumem v oboru nanotechnologie. Nanočástice stříbra aplikované novou technologií do materiálu láhve zajišťují antibakteriální účinky po celou dobu její životnosti.

Zdravá láhev na pití

Přírodní stříbro zabraňuje tvorbě bakterií v nápoji, na stěnách láhve se netvoří plísně. Nanočástice stříbra jsou pevně ukotveny v materiálu láhve a nemohou ohrozit zdravou bakteriální mikrofloru lidského trávicího traktu. Zdravá láhev je vhodná pro děti, teenagery, seniory, rekreační a profesionální sportovce a pro všechny, jimž není lhostejné vlastní zdraví.

Zdravá láhev na pití

Revoluční inovace v nápojových lahvích
Učíme svět zdravě pít

Zdravá láhev na pití

unikátní nápojová lahev
bez bakterií, plísní a zápachu
praktické transparentní
provedení
pro sport a volný čas
do školy i do zaměstnání

Zdravá láhev na pití

Zdravá lahev je unikátní nápojová lahev se zcela novými vlastnostmi. Nanočástice přírodního stříbra aktivně zabraňují vzniku bakterií v nápoji, odstraňují nepříjemný zápach a v lahvi se netvoří plísně. S trochou nadsázky tak lze říci, že se jedná o inteligentní lahev, která umí vyléčit váš nápoj.

Další světový úspěch české nanotechnologie

káva