Vettori Italiana 1 kg zrnková káva

K dispozici pouze 1 ks !

Cena s DPH 419 Kč
-+
Kategorie: Vettori
Kód: vettori3
Záruka:
Výrobce: Vettori

Vettori Italiana je zástupcem silné, kávy takřka typu Rossa, avšak na nesmírně vysoké úrovni v rámci sortimentu pražírny Vettori. Káva Vettori Italiana je silné, plné chuti, je charakteristická sametovým tónem hořké čokolády, který se rozlévá po jazyku ještě dlouho po dopití každého doušku.

káva vettori

Vettori Italiana je směs 50% Arabiky a 50% Robusty. Tato vyvážená káva je přímo určena pro přípravu espressa, její chuť však skvěle vynikne i v kávových nápojích a doslova rozkvete v cappuccinu. Vettori Italiana je pražena pomalu a na střední stupeň.

káva vettori

Vzhledem k vyššímu obsahu kofeinu nedoporučujeme tuto kávu popíjet ve večerních hodinách, je to však výtečná volba k rannímu, dopolednímu i odpolednímu popíjení. Zrna Arabiky jsou původem ze Střední Ameriky, zrna Robusty pochází z Indie. Káva je pražena tradiční pražírnou v Toskánsku.

káva vettori

Pražírna Vettori byla založena Sigem Vettorim roku 1925 ve vísce Altopascio  v Toskánsku. První kávu Sig Vettori pražil v zadním pokojíku za svým obchodem, ale jak její věhlas rostl, tak se zrodila a rozrůstala i pražírna Vettori. V pražírně Vettori na své kořeny dodnes nezapomněli a proto spolupracují především s malými pěstiteli kávy. Pražírna Vettori je stále rodinná firma, předávaná z generace na generaci v rodině, která tuto značku vybudovala.

káva vettori

Ochutnejte i ostatní druhy kávy Vettori.

Připravte si výbornou kávu v kávovaru, moka konvici, aeropressu či french pressu.

káva