Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Syrovátka + kolagen čokoláda 600 g

 

syrovátka +kolagen čokoláda 600g Syrovátkový nápoj s kolagenem.Syrovátka vzniká jako vedlejší produkt při výrobě sýrů nebo tvarohu. Její barva je žlutozelená, což je způsobeno přítomností vitaminu lactoflavinu. Neobsahuje tuky a sol

Cena s DPH 149 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Kolagen
Kód: kolagen5
Záruka:
Výrobce: Muskulvit
 
 

syrovátka +kolagen čokoláda 600g

lahodná sladká syrovátka s čokoládovou  příchutí+kolagen 12,8%

Syrovátka + kolagen

Syrovátkový nápoj s kolagenem - Již pouhé dvě skleničky denně. Nasypeme 1 polévkovou lžíci 20 g sušené syrovátky do  2 dcl teplé vody,rozmícháme na kašičku a dolijeme vodou. Pro studenou vodu použijeme mixér nebo šejkr.

Syrovátka + kolagen

Z balení připravíte 30 nápojů s obsahem 12,8% kolagenu (2,5g v každé porci)

doporučené dávkování 1-2 nápoje denně

Syrovátka + kolagen

Nejlépe chutná syrovátka ledově vychlazená nebo smíchaná s čerstvými ovocnými či zeleninovými šťávami.

Syrovátka vzniká jako vedlejší produkt při výrobě sýrů nebo tvarohu. Její barva je žlutozelená, což je způsobeno přítomností vitaminu lactoflavinu. Neobsahuje tuky a soli, obsahuje však mnoho kvalitních bílkovin a ve vodě rozpustné vitamíny a mléčný cukr.Přírodní produkt bez konzervačních látek.

Syrovátka + kolagen

Kolagenní bílkovina (hydrolyzát želatiny)

zdroj širokého spektra aminokyselin a peptidů.Představuje zásobník aminokyselin a biogenních peptidů.Ze všech bílkovin je kolagenní bílkovina nejbohatším zdrojem argininu. Jeho obsah je troj- až pětinásobný oproti jiným bílkovinám. Obsahuje také poměrně velké množství lysinu, glycinu a glutaminu.

 
 

káva