Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Muňa Muňa kapsle 120ks

Salvia Paradise Muňa Muňa kapsle 120ks
Salvia Paradise Muňa Muňa kapsle 120ks
 
 

Salvia Paradise Muňa Muňa kapsle 120ks Muňa-Muňa je bylina dorůstající výšky až 2 m. Strukturou a větvením připomíná spíše keř. Listy jsou vejcovitě oválné, elipsovité, jemné, bývají hladké i jemně chlupaté.Domovinou muňa-muň

Cena s DPH 339 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Doplňky stravy
Kód: salviaparadise52
Záruka:
Výrobce: Salvia paradise
 
 

Salvia Paradise Muňa Muňa kapsle 120ks

Extra velké balení (120 ks) bylinných kapslí Muňa - Muňa, lat. Minthostachys setosa

Muňa-Muňa je bylina dorůstající výšky až 2 m. Strukturou a větvením připomíná spíše keř. Listy jsou vejcovitě oválné, elipsovité, jemné, bývají hladké i jemně chlupaté.

Domovinou muňa-muňa je Jižní Amerika, oblast od severního pomezí Ekvádoru a Venezuely přes Bolívii až na jih do střední Argentiny. Muňa-muňa vyniká svojí mentolovou chutí a pronikavým aroma. Je nedílnou součástí tradiční peruánské medicíny.

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních nám nedovoluje informovat vás o dalších účincích této rostliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v herbáři.


Složení: 100% Minthostachys setosa, 250 mg/tobolka, obal kapsle: HPMC (hypromelosa). Kapsle jsou rostlinného původu vhodné i pro vegetariány či vegany.
Doporučené dávkování: Dospělí 2 tobolky 3× denně. Užíváme 20 min. před jídlem.
Balení: 120 tobolek
Skladování : Uschovejte v suchu a temnu mimo dosah dětí
Upozornění: Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte uvedené denní dávkování.

Doplněk stravy

 
 

káva