Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Tre Forze! - 1 kg, zrnková káva

 

Tre Forze! - 1 kg, zrnková káva,Legendární směs TRE FORZE! původem z úpatí sopky Etna je jako jedna z posledních stále pražena na otevřeném ohni z přírodního olivového dřeva podle starodávné sicilské receptury.

Cena s DPH 899 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Tre forze
Kód: Tre Forze1
Záruka: káva
Výrobce: Tre Forze
 
 

Tre Forze! - 1 kg, zrnková káva

Legendární směs TRE FORZE! původem z úpatí sopky Etna je jako jedna z posledních stále pražena na otevřeném ohni z přírodního olivového dřeva podle starodávné sicilské receptury.

káva Tre Forze!

Dřevo samotné se před použitím k pražení kávy suší nejméně po dobu 12 měsíců. Stromy olivovníku rostou ve většině případů přímo na svahu sopky. Láva, ze které olivovníky vyrůstají, dodává kořenům specifické látky obohacující dřevo o minerály. Olivové dřevo rozvíjí v upražené kávě jedinečnou symfonii vůní a chuti. Díky tomuto unikátnímu procesu a přímému kontaktu s plamenem dostávají kávové boby zvláštní a osobité aroma.

káva Tre Forze!

Kávy Tre Forze! obsahují nejlepší dostupné kávové boby druhů Arabica a Robusta z produkce drobných pěstitelů ve vysokých nadmořských výškách Peru, Costa Rica, Togo, Kamerunu a Brazílie. Poměr výsledné směsi je pak 95:5. Stejně jako většina prvotřídních káv, je i káva Tre Forze! složena z šesti různých druhů kávových bobů. Vzhledem k různým vlastnostem jednotlivých odrůd se boby praží zvlášť ještě před jejich smícháním v konečnou směs.

káva Tre Forze!

Káva Tre Forze! s hustou oříškově čokoládovou cremou zaujme především svým aroma, na které budete dlouho vzpomínat. Káva zanechá tak silný dojem, ke kterému se chcete vracet celý život.

káva Tre Forze!

Tre Forze! dlouhodobě patří k nejlepším kávám v naší nabídce.

Nechte probudit svoji mysl a smysly. Oživili jsme staletí staré procesy pražení a dovedli je do dokonalé zralosti, protože jsme intuitivně věděli: Jemně a pomalu pražená káva je pro nás dobrá - pro naše srdce, naše tělo, naši mysl. Dnes nám věda dává za pravdu.

S nápojem, který může v našem těle udělat tolik dobrého, spoléháme na nejvyšší kvalitu! K dnešnímu dni byl prozkoumán pouze zlomek z téměř 1000 chutí dobré kávy. Budoucí studie prokáží mnoho dalších účinků, které jsme dosud pociťovali.

Radost, která inspiruje - to je naše poslání.

Maximální péče v každém kroku našeho řetězce kvality - to je náš způsob práce.

Lidé, kteří pěstují exkluzivní požitek jako umění žít - to jsou naši zákazníci a milovníci našich produktů. Okolo světa.

 
 

káva