Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Tre Forze! - 1 kg, zrnková káva

 

Tre Forze! - 1 kg, zrnková káva Patří mezi nejlepší kávy v naší nabídce!Chutná po mandlích s oříškem.Káva byla oceněna na výstavě v Bruselu v r.2009.Káva Tre Forze! původem z malé vesnice na úpatí sicilské sopky Etna je jako jedna

Cena s DPH 749 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Tre forze
Kód: Tre Forze1
Záruka:
Výrobce: Tre Forze
 
 

Tre Forze! - 1 kg, zrnková káva

Káva Tre Forze! původem z malé vesnice na úpatí sicilské sopky Etna

Káva Tre Forze

Káva Tre Forze je jako jedna z posledních stále pražena na otevřeném ohni z přírodního olivového dřeva podle starodávné sicilské receptury.

Káva Tre Forze

Dřevo samotné se před použitím k pražení kávy suší nejméně po dobu 12 měsíců. Stromy olivovníku rostou ve většině případů přímo na svahu sopky. Láva, ze které olivovníky vyrůstají, dodává kořenům specifické látky obohacující dřevo o minerály. Olivové dřevo rozvíjí v upražené kávě jedinečnou symfonii vůní a chuti. Díky tomuto unikátnímu procesu a přímému kontaktu s plamenem dostávají kávové boby zvláštní a osobité aroma.

Káva Tre Forze

Kávy Tre Forze! obsahují nejlepší dostupné kávové boby druhů Arabica a Robusta z produkce drobných pěstitelů ve vysokých nadmořských výškách Peru, Costa Rica, Togo, Kamerunu a Brazílie. Poměr výsledné směsi je pak 95:5. Stejně jako většina prvotřídních káv, je i káva Tre Forze! složena z šesti různých druhů kávových bobů. Vzhledem k různým vlastnostem jednotlivých odrůd se boby praží zvlášť ještě před jejich smícháním v konečnou směs.

Káva Tre Forze! s hustou oříškově čokoládovou cremou zaujme především svým aroma, na které budete dlouho vzpomínat. Káva zanechá tak silný dojem, ke kterému se chcete vracet celý život.

 Tre Forze! zastupuje tradičně nejlepší kávy v naší nabídce.

Exklusivní zrnková káva TRE FORZE! zastupuje nejkvalitnější italské značky kávy. Jedná se o kávu původem ze sicilské pražírny, která již jako jediná na světě praží na přímém ohni z dřeva olivovníku. Tento původní postup dáva kávě nezapomenutelnou chut připomínající čokoládové boby, jemnost, plnost a sílu. Patří mezi nejlepší kávy v naší nabídce!Chutná po mandlích s oříškem.Káva byla oceněna na výstavě v Bruselu v r.2009

Káva Tre Forze! extra dobrá káva

Káva Tre Forze!-dobrá pěna
Káva Tre Forze!-vyšší obsah kofeinu
Káva Tre Forze!-dobrá pro kávové automaty
Káva Tre Forze!-perfektní pro espresso
Káva Tre Forze!-velmi dobrá pro cappuccino nebo Latte Macchiato
Káva Tre Forze!-velmi dobrá jako ranní káva

Káva Tre Forze! původem z malé vesnice na úpatí sicilské sopky Etna

 
 

káva