New York Caffé Extra 100% Arabica zrnková káva 1 kg

New York Extra - 1kg, zrnková káva New York Extra reprezentuje exkluzivní výběr nejlepších středoamerických káv s garantovaným 15% podílem nejdražší a nejceněnější odrudy na světě – kávy Jamaica Blue Mountain. Káva New York byla r

Cena s DPH 605 Kč
-+
Kategorie: New York Caffé
Kód: New York 1
Záruka:
Výrobce: New York Caffé

New York Caffé Extra 100% Arabica zrnková káva 1 kg

Káva New York Caffé Extra 100% Arabica

Káva New York byla roku 2002 v Hamburku oceněna magazinem Gourmet jako vítěz testu o nejlepší kávu světa.

Káva New York Caffé Extra

Tato káva reprezentuje exkluzivní výběr nejlepších středoamerických káv s 15%nim podílem nejdražší a nejceněnější kávy na světě – kávy Jamaica Blue Mountains.

Káva New York Caffé Extra

Vyjímečná a velmi povzbuzující směs zastupuje nejkvalitnější italské značky kávy. Původní postup pražení dává kávě nezapomenutelnou chut připomínající čokoládové boby, jemnost, plnost a sílu. Přestože u nás tato značka není veřejnosti příliš známá jedná se vskutku o poklad mezi kávami. Doporučujeme všem kteří dávají přednost sladším druhům káv s vyváženým a sametovým dozvukem.

New York Caffé Extra 100% Arabica

Náš příběh začal asi před 80 lety v malých italských lázních Montecatini Terme. Historie této skvělé značky se odvíjí od roku 1930, kdy Ugo Incerpi, majitel baru New York, koupil svůj první stroj na pražení kávy, aby mohl nabídnout něco zvláštního pro sofistikovanou klientelu, která navštěvovala lázeňské město Montecatini Terme. Výsledkem byla káva tak dobrá, že již za velmi krátkou dobu se její pověst rozšířila až do Florencie a stala se doslova konkurencí pro vyhledávané lázeňské prameny. Vznikla tak káva New York s logem černošské ženy, držící hrst kávových zrn, jenž je s drobnými úpravami používáno až dodnes.

V letech 1950 až 1960, syn zakladatele značky Oscar Onori, transformoval společnost z malé obchodní firmy na podnik s kvalitním zázemím a vlastní tovární výrobou ve měste Pistoia. Káva New York začala být v této době distribuována v kavárnách a barech po celém Toskánsku.

 New York Caffé Extra 100% Arabica

káva