Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Kozlík lékařský kapsle 120ks

Salvia Paradise Kozlík lékařský kapsle 120ks
Salvia Paradise Kozlík lékařský kapsle 120ks
 
 

Salvia Paradise Kozlík lékařský kapsle 120ks Kozlík lékařský je trvalka vysoká až 1,5m, vyskytující se v příkopech, v křovinách a vlhkých půdách. Mezi známé lidové názvy patří kočičí kořen či baldrián. Známé jsou baldrián

Cena s DPH 329 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Doplňky stravy
Kód: salviaparadise38
Záruka:
Výrobce: Salvia paradise
 
 

Salvia Paradise Kozlík lékařský kapsle 120ks

Kozlík lékařský je trvalka vysoká až 1,5m, vyskytující se v příkopech, v křovinách a vlhkých půdách. Mezi známé lidové názvy patří kočičí kořen či baldrián. Známé jsou baldriánské kapky, jež jsou vyrobené právě z kořene kozlíku lékařského.

Kozlíku bylo vždy užíváno zejména ve stresových situacích. Přináší klidný a zdravý spánek. Kromě těchto základních předností má dobrý vliv na kardiovaskulární systém a krevní tlak. Podporuje a posiluje správnou funkci trávicí soustavy. Neopomenutelný je vliv kozlíku lékařského na kognitivní funkce, které podporuje. Kognitivní neboli poznávací funkce mají zcela zásadní vliv na naši schopnost koncentrovat se, schopnost chápat informace, přemýšlet a reprodukovat naše myšlenky řečí.

Kozlík lékařský - valerián podporuje zdraví srdce a upevňuje duševní zdraví, podporuje relaxaci.

Doporučené dávkování: Dospělí 2x denně 1tobolku, děti od tří let 1 tobolku 1x denně.
Složení: 100% Valeriana officinalis radix, 250mg/tobolka, obal tobolky-HPMC (hypermelosa). Tobolky jsou rostlinného původu vhodné i pro vegetariány či vegany.
Balení: 120 tobolek
Skladování: Uschovejte v suchu a temnu mimo dosah dětí.
Upozornění: NENÍ určeno pro těhotné a kojící ženy, lidi užívající klasické léky na spaní. Nesouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte uvedené denní dávkování.

Dle MZCR je doporučená denní dávka kozlíku lékařského maximálně 500mg, avšak tradiční medicína doporučuje až několikanásobné množství a to až 6 tobolek pro dospělého na den, při 250mg v 1 tobolce.

Doplněk stravy

 
 

káva