Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Passalacqua Cremador 250g mletá doza

 

Passalacqua Cremador 250g mletá doza, 70% kávy Arabica a 30% kávy Robusta nabízí výborný poměr kvality, plnosti a chuti v podobě Passalacqua Cremador. Tato káva vás překvapí krásnou oříškově hnědou hustou cremou. Kultovní neapolská k

Cena s DPH 189 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Passalacqua
Kód: Passalacqua13
Záruka:
Výrobce: Passalacqua
 
 

Passalacqua Cremador 250g mletá doza

70% kávy Arabica a 30% kávy Robusta nabízí výborný poměr kvality, plnosti a chuti v podobě Passalacqua Cremador. Tato káva vás překvapí krásnou oříškově hnědou hustou cremou.

káva passalacqua

Kultovní neapolská káva nabízí požitek z typického tmavého pražení. Cremador využijete především v plně automatických kávovarech. V porovnání s ostatními druhy Passalaqua je Cremador jemnější, elegantnější. Výborně chutná v kombinaci s mlékem a cukrem, má velmi příjemnou a harmonickou chuť. Pro cappuccino, latte macchiato, nebo snídaně je Passalacqua Cremador opravdu skvělá.

káva passalacqua

Příběh značky Passalacqua začíná v roce 1948. Tato značka, stejně jako většina italských pražíren, vznikala díky rodinné tradici.

káva passalacqua

Drobný krámek v Neapoli se strojem na pražení malých dávek kávy se postupně rozrůstal a to až do dnešní doby. Dnes má továrna Passalacqua 5000 m2, je plně automatizovaná a dokáže vyprodukovat až 3460 kg upražené a zabalené kávy za hodinu.

káva passalacqua

V posledních letech se tato káva stala jednou z nejkvalitnějších káv na italském trhu.

 
 

káva