Mokaflor Nera 100% Arabica 1 kg zrnková káva

Jemná směs 100% Arabic ze střední Ameriky praných vysoko v horách v místě jejich sklizně.

Cena s DPH 529 Kč
-+
Kategorie: Mokaflor
Kód: mokaflor3
Záruka:
Výrobce: Mokaflor

 

Doposud neobjevená perla ze srdce Toskánska. Jemná směs 100% Arabic ze střední Ameriky praných vysoko v horách v místě jejich sklizně.

káva mokaflor

Plné minerální tělo odrůd Santos Arabica v sobě snoubí jemnost a zvláštní tropické aroma. Chut je mírně nahořklá, svěží s dozvukem připominající čokoládu.

káva mokaflor

Směs je velmi pomalu pražená se střední intenzitou. Kávu doporučujeme především na přípravu cappuccina. U menšího espressa je výsledná crema stále čistě celistvá s oříškovým aroma. Nahrubo mletá se výborně hodí pro přípravu překapávané kávy.

káva mokaflor

Podíl ruční práce v pražírně Mokaflor je stále na prvním místě. Nespolehají se na nové senzorické přístroje a výběr zrna o správné vlhkosti tak stalé probíhá hmatem a vizuální kontrolou.

káva mokaflor

Rok 1950 je rokem od kterého se odvíjí příběh rodinné pražírny Mokaflor. Tradice pražení je v této malé firmě předávána z otce na syna již douhých 65 let. Volba kontinuity, znalostí a zkušeností získaných za toto období je pilířem pražení kávy Mokaflor. V pražírně do dnešních dní je kladen velký důraz na ruční výrobu bez použití moderních senzorických přístrojů.

káva