Lavazza Top Class zrnková káva, 1 kg

Lavazza top class 1 kg zrnková káva,Jedná se o velmi kvalitní kávu kterou si rychle oblíbíte.Tato skvělá směs kvalitních Arabik míchaná s čistými kávami Robusta vytváří bohatě plnou vůni, chuť a hustou pěnu. Vhodná k přípravě ca

Cena s DPH 359 Kč
-+
Kategorie: Lavazza
Kód: Lavazza3
Záruka:
Výrobce: Lavazza

Lavazza top class 1 kg zrnková káva

směs 50% vysokohorské Arabiky z Jižní a Střední Ameriky a 50% podílu je doplněno nejkrásnějšími asijskými kávami Robusta.

Jedna z nejžádanějších směsí Lavazza. Zemitá kávová směs s lahodnou čokoládovou chutí. Tuto vybranou směs tvoří zrnka vysokohorské Arabiky pocházející z Jižní a Střední Ameriky a nejlepší zrna Robusty z oblasti Indonésie. Má ideální poměr síly, plnosti těla a aroma.

Tato skvělá směs kvalitních Arabik míchaná s čistými kávami Robusta vytváří bohatě plnou vůni, chuť a hustou pěnu.

Lavazza top class

Vhodná k přípravě capuccina espresa , latte, macchiato apod.Má mírně čokoládovou příchuť.Jedna z nejlepších káv od Lavazzi.Ještě dlouho po vypití šalku této skvělé kávy budete cítit na patře její skvělou chuť.

Složení:
Arabica a Robusta
Původ:
Přírodní Arabica z Brazílie, promývaná Arabica z Indie a Robusta z Jávy
Tóny:
Hořká čokoláda a sušené ovoce
Pražení:
Střední

Lavazza top class

Lavazza Top Class- středně silná káva
Lavazza Top Class- velmi pěkná pěna
Lavazza Top Class- vyšší obsah kofeinu
Lavazza Top Class-velmi dobrá pro kávové automaty
Lavazza Top Class- velmi dobrá pro espresso
Lavazza Top Class-velmi dobrá pro cappuccino nebo Latte Macchiato
Lavazza Top Class- dobrá jako ranní káva 
 
Káva Lavazza je součástí naší kávové kultury již déle, než100 let. Je vlastněna a spravována rodinou Lavazza. Historie kávy Lavazza začíná v roce 1894, kdy Luigi Lavazza koupil malý koloniál v Paissa Olivero, staré části Turína a založil tak vlastní obchod. Malý koloniál se stal startovacím bodem dnešní obrovské společnosti Lavazza.

Lavazza top class

Společnost s názvem Lavazza byla založena v následujícínm roce po otevření krámku s koloniálem – tedy v roce 1895. Hlavou společnosti byl Luigi. Obchod nevydělával více než 1 300 lir týdně a prodávalo se v něm prakticky cokoliv, zboží se doručovalo domů, občas se obchod stával i náhradou hospody.

Lavazza top class

Tehdy Luigi Lavazza upražil svůji první kávu a požádal ihned o zaplacení tzv. autorských práv na celý proces výroby kávy.

Dnes je, Lavazza lídrem na poli espressa v Itálii, s téměř 45% podílem na celkovém kávovém trhu a 75% podílem ve spotřeběv domácnostech. Lavazza používá vlastní expertízy k selekci nejvyšší kvality zrn z více než 25 zemí produkujících kávu ve Střední a Jižní Americe, Africe a Asii.

Káva Lavazza Top Class v nabídce Lavazza je jistě jednou z nejlepších směsí kávy a označení Top jí právem náleží. V každém doušku kávy Lavazza Top ucítíte nádech Toskánska na jejímž úpatí se tato káva vyrábí. Při výrobě této kávy se používá směs 70% vysokohorské Arabiky z Jižní a Střední Ameriky a 30% podílu je doplněno nejkrásnějšími asijskými kávami Robusta z Indonésie (pobřeží Jávy), která patří mezi nejlepší na kontinentu. Káva Lavazza Top dosahuje ideální rovnováhy síly, bez hořkosti, s plným tělem a aroma, kulatou a sladkou chuťí a přetrvávající příchutí. Vzhledem ke způsobu pražení zůstává zrno v dokonalé kondici, což je i důvod, proč se tento druh Lavazzy hodí pro všechny druhy kávovarů, ale i k přímému zpracování. Lavazza třídy Top ukázala cestu mnoha dalším pražírnám jak mohou být kvalitní kávy s relativně vysokým obsahem kávy Robusta.

Jedná se o velmi univerzální kávu, která zaručuje bohatou hustou crema za každých podmínek.

káva