Lavazza Crema e Aroma Horeca 1 kg zrnková káva

Je oblíbená a vyhledávaná káva s původní výrobou v italském Turíně. Obsahuje směs plných zrn z 50% Arabiky a 50% Robusty, které dohromady vytvářejí silnou, aromaticky plnou a dl

Cena s DPH 337 Kč
-+
Kategorie: Lavazza
Kód: lavazza62
Záruka:
Výrobce: Lavazza

Lavazza Crema e Aroma espresso je oblíbená a vyhledávaná káva s původní výrobou v italském Turíně. Obsahuje směs plných zrn z 50% Arabiky a 50% Robusty, které dohromady vytvářejí silnou, aromaticky plnou a dlouho přetrvávající chuť s hustou cremou.

Káva Lavazza Crema e Aroma

Je vhodná pro všechny, kteří mají rádi espresso i capuccino. Vzhledem k vyššímu obsahu kofeinu je tato káva vhodná především k rannímu a dopolednímu popíjení, nebo jako káva do práce. V pozdně odpoledních a večerních hodinách doporučujeme slabší kávu.

Káva Lavazza Crema e Aroma

Směs 50% Arabiky a 50% Robusty.
Zrna Arabiky pochází ze Střední a Latinské Ameriky, zrna Robusty z Afriky.
Praženo tradiční pražírnou v Turíně.
Plné tělo s aromatickou přetrvávající chutí.
Hustá Crema.

Vyšší obsah kofeinu.

Káva Lavazza Crema e Aroma

Praženo a mleto tradiční pražírnou v Turíně. Luigi Lavazza S.p.A. byla založena roku 1895 milcem kávy Luigim Lavazzou tak, jak začínali mnozí velcí pražiči kávy: V malém obchůdku v Turíně, na adrese Via San Tommaso 10, kterážto adresa slouží pokračovatelům, Emiliovi a Albertovi Lavazzovi dodnes.

Káva Lavazza Crema e Aroma

Co začalo jako malý podnik v obchůdku, se během více než sta let stalo jedním z největších producentů kávy na celém světě. Vskutku, najde se snad někdo, kdo v dnešním světě neslyšel o kávě Lavazza? 

káva