WoldoHealth Kyselina hyaluronová 90 kapslí

Jedinečná kombinace tabletek kyseliny hyaluronové s kolagenem, zinkem a biotinem.

Cena s DPH 749 Kč
-+
Kategorie: Doplňky stravy
Kód: WoldoHealth2
Záruka:
Výrobce: Woldohealth

Jedinečná kombinace tabletek kyseliny hyaluronové s kolagenemzinkem a biotinemBalení obsahuje 90 tablet, které vám zajistí optimální dávku kys. hyaluronové po dobu 3 měsíců. Každá kapsle obsahuje 350 mg kyseliny hyaluronové50 mg kolagenu4 mg zinku a 250μg biotinu. Kyselina hyaluronová je obsažena ve formě hyaluronátu sodného, který má výhodu vyšší stability, ale se stejnými účinky jako kys. hyaluronová.

Hovězí kolagen je obsažen ve 100% kvalitě, s ověřeným původem a certifikací z Argentiny. Tabletky jsou rostlinného původu (veganská kapsle), které v porovnání se želatinou je lépe stravitelná a méně zatěžuje žaludek. Kyselina hyaluronová má příznivý účinek na hydrataci pokožky, stimulaci a růst nových buněk a omezení tvorby vrásek. Má také velký vliv na správnou funkci kloubů. Je nezbytnou součástí synoviální tekutiny, což je vazká tekutina zabezpečující hladký pohyb kloubů a zamezující jejich nadměrnému tření. Má schopnost nést živiny do chrupavky a odvádět odpadní látky z kloubního pouzdra.

Neobsahuje žádná aditiva, jako jsou želatina, laktóza, lepek, glukóza, umělé příchutě, konzervační látky, alergeny nebo geneticky modifikované látky.

 

Kyselina hyaluronová je přirozeně přítomná v lidském těle, kde se nachází především v pokožce, pojivových tkáních a očích. Její hlavní funkcí je zadržování a postupné uvolňování vody pro zachování hydratace pokožky, tkání a hladkého pohybu kloubů. Lidské tělo je schopno vytvářet kyselinu hyaluronovou. S postupem věku je její produkce snižována. Proto je doporučováno ji přibližně kolem 25 let začít tělu dodávat a to idelálně v tabletách. 

Existují 3 formy kyseliny hyaluronovéNízkomolekulárnístředněmolekulární a vysokomolekulární. Doporučená je kombinace mezi nízkomolekulární a středněmolekulární (přibližně kolem 600 kDa), protože molekuly jsou schopny projít jak klouby tak pokožkou. Kyselina hyaluronová WoldoHealth obsahuje vysoké množství 350 mg kys. hyaluronové o molekulární velikosti 500-700 kDa. Dle posledních vědeckých studií se považuje právě molekulární velikost 500-700 kDa za optimální.  

Kyselina hyaluronová vnitřně

  • může urychlit hojení ran a jizev
  • podporuje zdravější, pevnější a pružnější pokožku
  • může ulevit od bolesti kloubu
  • může napomáhat úlevě při pálení žáhy
  • může napomáhat při očních problémech
  • zachovává sílu kostí
  • může napomáhat při prevenci zánětu močových cest

TIP: Vyzkoušejte také sérum kyseliny hyaluronové.

Vyšší produkce hyaluronové kyseliny může být podpořena konzumací vhodných potravin, jako je například hroznová šťáva, kořenová zelenina nebo ovoce obsahující vitamín C.

Proč právě kombinace kyseliny hyaluronové s kolagenem, zinkem a biotinem v tabletách?

Kombinace kyseliny hyaluronové a kolagenu je velmi žádaná a oblíbená. Proč tomu tak je?

Kyselina hyaluronová má mnoho příznivých účinků na pleť, regeneraci a růst vlasů, klouby a pohybový aparát. Při kombinaci s kolagenem se účinnost obou látek zvyšuje. Kolagen je jedna z nejdůležitějších bílkovin našeho těla, ale schopnost jeho produkce se stejně jako u kyseliny hyaluronové s přibývajícím věkem snižuje. Ztráta obou složek může být negativně pozorována na naší kůži, stavech zubu, kloubů a šlach a nehtů. Při pravidelném doplňování může být elasticita pokožky udržitelně zvýšena. Tělo je schopno si vytvořit vlastní kyselinu hyaluronovou a ta podporuje tvorbu nových kolagenových vláken.

Zinek je esenciálním minerálem, který se v těle účastní více než 300 biochemických reakci a hraje důležitou roli ve svalovém růstu a vývoji těla. Biotin je zase důležitý pro růst a obnovu buněk a tkání.  

*Rádi bychom upozornili, i když jsou kapsle veganské, produkt není rostlinného původu kvůli přítomnosti hovězího kolagenu.

     

vyrobeno-v-nemecku-woldoshop 

V jaké formě je kyselina hyaluronová?

Jedná se o sodium hyaluronate, hyaluronát sodný.

Jaký kolagen obsahuje tento produkt?

100% hovězí kolagen z volně pasoucího se skotu v Argentině s certifikací Halal.

Jaká je molekulární velikost kyseliny hyaluronové?

Existují 3 formy kyseliny hyaluronové. Nízkomolekulární, středněmolekulární a vysokomolekulární. Doporučená je kombinace mezi nízkomolekulární a středněmolekulární (přibližně kolem 600 KDa), protože molekuly jsou schopny projít jak klouby tak pokožkou. Náš produkt obsahuje kyselinu hyaluronovou o molekulární velikosti 500-700 kDa.

Jedná se o veganský produkt?

Bohužel se nejedná o veganský produkt, kvůli obsahu hovězího kolagenu. Jedná se pouze o veganské kapsle, které jsou lépe stravitelné v porovnáním se želatinovými kapslemi a méně zatěžují žaludek.

Je možné kyselinu hyaluronovou užívat dlouhodobě?

Není problém kyselinu hyaluronou užívat dlouhodobě, z důvodu, že se přirozeně nachází v lidském těle. Je to polysacharid, organická stavební nebo zásobní látka, která vyplňuje prostor mezi buňkami. S přibývajícím věkem její množství začíná ubývat, proto je doporučováno ji začít dodávat externě.

Jak mohu zvýšit účinnost kyseliny hyaluronové?

Doporučujeme užívat s jídlem a zařadit do jídelníčku potraviny bohaté na vitamín C pro podporu tvorby kyseliny hyaluronové a pozitivních účinků na lidské tělo.

Je možné kapsli otevřít a užít jen prášek?

Kapsle jsou vyrobeny pouze z materiálu rostlinného původu (veganské kapsle) a neobsahují balastní pojiva a lepidla, které mohou tvořit až 50% kapsle. Jedná se tedy pouze o obal a prášek můžete rozpustit ve sklenici vody a užít. V naší nabídce můžete také nalézt alternativu, kombinaci 300mg kyseliny hyaluronové v kombinaci s 100% hovězím kolagenem.

Je výrobek vhodný pro těhotné ženy?

Dle dostupných informací není znám žádný negativní účinek na průběh těhotenství či plod.

Po jaké době lze očekávat první výsledky?

Doporučujeme užívat denně 1 kapsli po dobu 3 měsíců. Naše kapsle obsahuje vysoké množství kyseliny hyaluronové 350mg v kombinaci s kolagenem a zinkem. Kyselina hyaluronová má příznivý účinek na hydrataci pokožky, stimulaci a růst nových buněk a omezení tvorby vrásek. Při pravidelném používání může být elasticita pokožky udržitelně zvýšena. Tělo je schopno si vytvořit vlastní kyselinu hyaluronovou a ta podporuje tvorbu nových kolagenových vláken.

Proč užívat kyselinu hyaluronovou v tabletách?

Kyselina hyaluronová má příznivý účinek na hydrataci pokožky, stimulaci a růst nových buněk a omezení tvorby vrásek. Má také velký vliv na správnou funkci kloubů. Lidské tělo je schopno vytvářet kyselinu hyaluronovou, ale s postupem věku je její produkce snižována. Proto je doporučováno ji přibližně kolem 25 let začít tělu dodávat externě. Při problémech s klouby doporučujeme užívat kapsle a Woldohealth sérum je více vhodné pro hydrataci pokožky a anti-aging efekt.

Není množství biotinu v kapslích příliš vysoké, jake je doporučené množství?

Naše kapsle obsahuje 250μg biotinu, kdy doporučená denní dávka je 150 - 300μg.

Co je Biotin?

Biotin patří do skupiny vitamínů B a je jedním ze základních mikronutrientů. Můžete ho znát i pod názvem vitamín B7, ale nejčastěji se označuje pouze jako biotin.

Proč Biotin?

Biotin je důležitý pro růst a obnovu buněk a tkání. Náš produkt obsahuje formu D-biotinu, která je přirozeně se vyskytující forma biotinu, plně biologicky aktivní a tělem nejlépe vstřebatelná.

Jaké pozitivní účinky na zdraví má Biotin?

Účinky biotinu jsou známé zejména v oblasti krásy, protože přispívá k udržení zdravých vlasů a zářivé pleti. Kromě toho podporuje fungování nervového systému. Je také důležitý pro látkovou výměnu, která je důležitá pro tvorbu energie a správný metabolismus makronutrientů. Také napomáhá k růstu buněk a obnově tkání.

Co způsobuje nedostatek Biotinu?

Některá antibiotika mohou snižovat absorpci biotinu ve střevech, alkohol a nikotin jeho potřebu zvyšují. Jeho nedostatek může vyvolat negativní změny týkající se pokožky a nervové soustavy jako je zhoršení kvality vlasů, kožní vyrážka nebo chromická únava.

Jaké jsou potravinové zdroje Biotinu?

Potravinové zdroje biotinu jsou žloutky, hovězí maso, sója, ořechy, obiloviny, mléko, kvasnice, játra.

Co je Zinek?

Zinek je důležitá mikroživina, která je zásadní pro téměř všechny aspekty zdraví člověka. Je to také jeden z nejhojnějších stopových minerálů v našem těle.

Jaké pozitivní účinky na zdraví má Zinek?

Zinek zvyšuje imunitu a snižuje zánětlivost v těle. Pomáhá také bojovat proti akné a může zlepšit zdraví srdce. Je také známo, že zpomaluje makulární degeneraci (Makulární degenerace je běžné oční onemocnění, které zhoršuje zrak). Je nesmírně důležitým prvkem pro udržení funkcí štítné žlázy a k prevenci cukrovky. Zinek také pomáhá vápníku v srdečních buňkách k regulaci zdravých rytmů srdce.

Jaké jsou příznaky nedostatku Zinku?

Některé z příznaků nedostatku zinku jsou akné, kožní vyrážky, opakované průjmy, řídnutí vlasů, problémy se zrakem, špatné hojení ran a úbytek hmotnosti.

Co způsobuje nedostatek Zinku v těle?

Nedostatek zinku nejčastěji způsobují špatné stravování návyky. Dalšími důvody jsou častá konzumace alkoholu, cukrovka, vegetariánská strava, onemocnění ledvin a problémy s trávením.

Komu doporučujeme užívat Zinek?

Větší příjem zinku potřebuje tělo v období při kojení, v těhotenství. I dětském věku, kdy dochází k růstu a vývoji. Potřeby zinku zvyšuje kouření, častá konzumace alkoholu, vegetariánství / veganství a vysoká sportovní aktivita.

Jaké jsou potravinové zdroje Zinku?

Potraviny s vysokým obsahem zinku jsou dýňová semínka, tykvová semínka, hovězí maso, játra, ryby, pivní kvasnice, mléko a sýr.

Kdy doporučujeme užívat Zinek?

Zinkové doplňky by se neměly užívat na lačný žaludek. Proto zinek doporučujeme užívat ráno po snídaní nebo v poledne po oběde.

 

 

PŘÍSADY: Hyaluron, Kolagen, Zinek, Biotin
HMOTNOST: 47 gramů
PODMÍNKY PRO SKLADOVÁNÍ: Skladujte v chladu, temnu a suchu.
ZEMĚ PŮVODU: Německo
MÍSTO PRODUKCE HLAVNÍCH PŘÍSAD: Německo
ZNAČKA: WoldoHealth
FORMA: Kapsle
VÝROBCE: WoldoHealth by Woldoshop GmbH, Oehleckerring 9a- 11, 22419 Hamburg
UPOZORNĚNÍ: Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nedoporučujeme podávat mladistvým, těhotným a kojícím ženám. Určeno pro dospělé. Ukládejte mimo dosah dětí.
POUŽÍT NA ZÁKLADĚ DOPORUČENÍ: Užívejte 1 kapsle denně se sklenicí vody.

káva