Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Káva Guatemala Tres Maria SHG 1000 g

Salvia Paradise Káva Guatemala Tres Maria SHG 1000 g
Káva Guatemala Tres Maria SHG 1000g zrnková
 
 

Salvia paradise Káva Guatemala Tres Maria SHG 1000g zrnková Tres Maria jsou zrnka kávy, která espressu dodají jemný nádech tropického ovoce. Tato zajímavá chuť je doladěna chutí čokolády. Vyznačuje se vynikajícím tělem, intenzivní vůn

Cena s DPH 485 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Salvia paradise
Kód: plant7
Záruka:
Výrobce: Salvia paradise
 
 

Salvia paradise Káva Guatemala Tres Maria SHG 1000g zrnková

100% ARABICA

Káva Guatemala Tres Maria

Tres Maria jsou zrnka kávy, která espressu dodají jemný nádech tropického ovoce. Tato zajímavá chuť je doladěna chutí čokolády. Vyznačuje se vynikajícím tělem, intenzivní vůní květů a pomerančových poupat – i to dělá z této gurmánské kávy kávu nevšední a připravuje Vám ten pravý požitek.

Káva Guatemala Tres Maria

Kávu Guatemala Tres Maria doporučujeme pít se zavřenýma očima – přiblíží Vás tak blízko ke středoamerickým plantážím, jak je to jen možné.

Označení SHG (Strictly High Growing) udává, že se jedná o kávu pěstovanou v nadmořské výšce nejméně 1  500 m. Obecně je známo, že čím výše je káva pěstována, tím je kvalitnější.

Káva Guatemala Tres Maria

Udělejte si čas na čerstvou kávu a poznejte s námi všechny chutě světa.

Káva odrůdy arabica je oproti robustě o poznání náročnější na pěstování, podnebí i péči. Vyznačuje se lepším aroma a chutí. Zajímavostí je, že oproti robustě obsahuje arabica menší množství kofeinu.

Káva Guatemala Tres Maria

Pro zachování maximální jakosti je naše káva balena ve vzduchotěsném, opakovaně uzavíratelném obalu s aromaventilem. Pro kvalitu kávy je nejpodstatnější čerstvost – tedy doba, která uběhla od pražení ke konzumaci. Dobu pražení najdete na obalu.

 
 

káva