Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Izzo Caffé Gold mletá Káva 250 g

 

Izzo Caffé Gold mletá Káva 250 g,Caffé Izzo Gold je 100% Arabica. Prvotřídní espresso, chutí připomínající černou čokoládu rozpouštějící se na jazyku.

Cena s DPH 189 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Izzo
Kód: izzo8
Záruka: káva
Výrobce: Izzo
 
 

Izzo Caffé Gold mletá Káva 250 g

Caffé Izzo Gold je 100% Arabica. Prvotřídní espresso, chutí připomínající černou čokoládu rozpouštějící se na jazyku.

káva izzo

Samotná kávová zrna jsou pomalu pražená za poměrně vysoké teploty v malých dávkách. Díky tomuto procesu se negativní vlastnosti (kyselost a hořkost) snižují na minimum a káva tak získá dokonalou plnost a chuť. silná káva, dobrá pěna vysoký obsah kofeinu velmi dobrá pro kávové automaty, perfektní pro espresso velmi dobrá pro cappuccino nebo Latte Macchiato velmi dobrá jako ranní káva  

káva izzo

Káva Izzo Gold 100% Arabica je podle našeho názoru nejlepší ze stoprocentních Arabic, které si můžete zakoupit v současné době na světovém trhu. Samotná kávová zrna jsou pomalu pražená za poměrně vysoké teploty v malých dávkách. Díky tomuto procesu se negativí vlastnosti (kyselost a hořkost) snižují na minimum a káva tak získá dokonalou plnost a chuť. Pražírna Izzo Coffee byla založena již v roce 1979 v malém městě Boscoreale na úpatí Vesuvu.

káva izzo

Městečko leží nadohled starobylého města Pompei. Její zakladatel Izzo Vincenzo již více než 30 let s nadšením a odhodláním pracuje na vytvoření skutečného neapolského espressa. V rámci služeb, společnost nedávno otevřela řetězec Kaváren Izzo, které jsou spojeny řadou obchodních iniciativ a propagačních akcí s exkluzivní kávou Izzo.  

káva izzo
 
 

káva