Ginevra Miscela Special zrnková Káva 1 kg

Ginevra Miscela Special zrnková Káva 1 kg,Káva Ginevra Miscela Special je velice populární hlavně ve Velké Británii. Má silnou a krémovou chuť s dlouhotrvajícím aroma a úžasně hustou Cremou.

Cena s DPH 369 Kč
-+
Kategorie: Ginevra
Kód: ginevra 3
Záruka:
Výrobce: Ginevra

Ginevra Miscela Special zrnková Káva 1 kg

Káva Ginevra Miscela Special je velice populární hlavně ve Velké Británii. Má silnou a krémovou chuť s dlouhotrvajícím aroma a úžasně hustou Cremou. Tato 100% robusta je jasnou volbou pro každého, kdo má rád opravdu silný šálek kávy a chuť poctivého espressa. Protože se jedná o poctivou, 100% robustu, tato káva není vůbec kyselá.

Vzhledem k velmi vysokému obsahu kofeinu doporučujeme tuto kávu pít k snídani a dopoledne. 

zrnková káva

Společnost téměř se stoletou tradicí.

Bylo to v roce 1923, kdy dvanáctiletý Signor Massimino Ginevra poprvé vytvořil voňavou a aromatickou směs kávy pomocí malého tradičního pražení.Netrvalo dlouho a jeho káva byla uznána na národní úrovni pro svou individualitu a především kvalitu.

zrnková káva

Umění pražení kávy se brzy předávalo z otce na syna, což znamenalo, že je na Pietrovi, aby udržel vysoké standardy, které jeho otec stanovil,výběrem pouze těch nejlepších zrn arabiky a robusty

Vášnivá cesta za poznáním chutí, vůní a emocí.

Tyto zrna měla být smíchána a pražena stejným stylem, který jim přinesl velké uznání jak na Sicílii, tak v kontinentální Itálii.

zrnková káva

Caffè Ginevra dnes zaručuje zachování těchto vysokých standardů, a přestože se proces pražení kávy mohl změnit,je důraz na kvalitu a čerstvost silnější než kdy dříve.

zrnková káva

Respektování kvality,péče o zrna v moderním obalu.

Inovativní obal,moderní  kreativní  v jednotlivých detailech, jasných barvách a originálních formách, aniž by se zapomínalo na to, co vždy definovalo práci historické společnosti: pozornost na kvalitu kávových zrn a péči o jednotlivé vybrané zrnka kávy.

káva