Bristot sublime 1 kg zrnková káva

Bristot sublime 1 kg zrnková káva,Typické jemné pražení zaručuje celkově bohaté a krémové espresso.

Cena s DPH 439 Kč
-+
Kategorie: Bristot
Kód: Bristot5
Záruka:
Výrobce: Bristot

Bristot sublime 1 kg

100% Arabika

Káva Bristot Sublime je nejjemnější kávou od pražírny Bristot. Sublime vyniká dokonalým vybalancováním aroma, kyselosti a chuti, ve které nacházíme květinové a ovocné tóny.

Káva Bristot Sublime

Káva Bristot Sublime je 100% Arabika připravována speciální mokrou metodou pražení, které ji dodává zcela jedinečnou chuť. 

Káva Bristot Sublime

Tato káva je zcela ideální pro přípravu espressa, ale dá se připravit i jako skvělé cappuccino.

Vzhledem k nízkému obsahu kofeinu je vhodná k celodennímu popíjení. Zrna Arabiky jsou z Brazílie a Střední Ameriky.

Káva Bristot Sublime

Praženo tradiční pražírnou v městečku Belluno.Pražírna Bristot byla založena roku 1919 Domenicem Bristotem, kterého k zasvěcení života kávě inspirovalo setkání s pražičem kávy ve Vídni. Domenico Bristot se několik let nato věnoval studiím a výzkumům, aby ve finále přivedl na svět výbornou kávu s intenzivním aroma a sladkou, ovocnou chutí, který je dodnes pro Bristot typická. Pražírna od svého založení až dodnes sídlí v městečku Belluno na úpatí Dolomit. Dnes Bristot používá nejmodernější technologie, včetně optického systému rozpoznávání chyb na lince, díky čemuž může zajistit nejvyšší kvalitu své kávy. Caffe Bristot je dnes prémiovou značkou skupiny Procaffe SpA.

Káva Bristot Sublime

zrnková káva Brazilská odrůda Santos Cerrado Dulce smíchána s výtečnými nasládlými květinovými jakostními kávami s původem ve Střední Americe připravené mokrým zpracováním, vytvářejí směs s dokonale vyváženým aroma. Typické jemné pražení zaručuje celkově bohaté a krémové espresso. Káva je vhodná pro přípravu espresa a dostatečně jemná pro přípravu cappuccina. středně silná káva velmi pěkná pěna střední obsah kofeinu velmi dobrá pro kávové automaty velmi dobrá pro espresso velmi dobrá pro cappuccino nebo Latte Macchiato velmi dobrá jako ranní káva

káva