Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Přeslička rolní kapsle 120ks

Salvia Paradise Přeslička rolní kapsle 120ks
Salvia Paradise Přeslička rolní kapsle 120ks
 
 

Salvia Paradise Přeslička rolní kapsle 120ks Přeslička rolní je nahosemenná, výtrusná a vytrvalá bylina, dorůstající výšky až 90 cm. V České republice je rozšířena od nížinatých poloh do horských oblastí. Nejvíce se vyskytuje ja

Cena s DPH 319 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Doplňky stravy
Kód: salviaparadise57
Záruka:
Výrobce: Salvia paradise
 
 

Salvia Paradise Přeslička rolní kapsle 120ks

Extra velké balení (120ks) bylinných kapslí přesličky rolní pro pohodlné užívání!

Přeslička rolní je nahosemenná, výtrusná a vytrvalá bylina, dorůstající výšky až 90 cm. V České republice je rozšířena od nížinatých poloh do horských oblastí. Nejvíce se vyskytuje jako polní nebo luční plevel. Roste na vlhkých písčitohlinitých půdách na pastvinách, náspech, svazích a lesích. V některých zemích, např. v Japonsku a Koreji, jsou v jarním období pupeny přesličky běžnou zeleninovou stravou.

Přeslička rolní podporuje zdraví močových cest, jater a ovlivňujekardiovaskulární zdraví – elasticitu tepen. Přeslička rolní je doporučována pro podporu dýchacího ústrojí.mineralizující efekt na kůži, vlasy a nehty, osvěžuje tělo a podporuje odolnost organismu vůči vnějším vlivům. Přeslička rolní pomáhá udržovat normální zdraví kloubního aparátu. Přispívá k udržení normálního zdraví kůže, vlasů a nehtů, podporuje vylučování.

Doporučené dávkování: Dospělí 2 tobolky 2x denně. Děti od tří let 1 tobolky 2x denně 20 min. před jídlem
Složení: 100% Equisetum arvense herba, 300mg/tobolka
Obal kapsle: HPMC (hypromelosa)
Kapsle jsou rostlinného původu vhodné i pro vegetariány či vegany.
Obsah: 120 tobolek
Skladování: Uschovejte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.
Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti do tří let. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Doplněk stravy

 
 

káva