Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Kanadská brusinka sušená mrazem lyofilizovaná 120 kapslí

Salvia Paradise Kanadská brusinka sušená mrazem lyofilizovaná 120 kapslí
Salvia Paradise Camu camu kapsle 120ks
 
 

Salvia Paradise Camu camu kapsle 120ks Camu Camu je strom rostoucí v záplavových oblastech amazonie, především pak v Peru a Brazílii. Camu Camu je známé především pro své kyselé - vitamínem C nabité plody Camu cherry,Plody Camu Camu mají

Cena s DPH 319 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Doplňky stravy
Kód: salviaparadise12
Záruka:
Výrobce: Salvia paradise
 
 

Salvia Paradise Camu camu kapsle 120ks

Camu Camu je strom rostoucí v záplavových oblastech amazonie, především pak v Peru a Brazílii. Camu Camu je známé především pro své kyselé - vitamínem C nabité plody Camu cherry

Camu camu

Plody Camu Camu mají enormní obsah vitamínu C, cca 30x tolik co pomeranče, což se také odráží na jejich kyselé chuti.

Camu camu patřící do skupiny zvané „super ovoce“ je skutečným darem amazonských pralesů. Prášek z tohoto kyselého ovoce obsažený v kapslích Salvia Paradise® je bohatým zdrojem především přírodního vitamínu C.

Camu camu

Ten jak známo přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem, k snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin C zvyšuje vstřebávání železa, podporuje normální funkci nervové soustavy a přispívá k normální psychické činnosti.

Camu camu

 

 

V 100g

V 3 kapslích 1,2g (%DDD*)

Vitamin C

7,49g

89,88mg (112%)*

*DDD- Doporučená denní dávka

Doporučené dávkování a způsob užití: Dospělí: 1tobolu 3x denně, děti od tří let: 1tobolku 1x denně

Obsah: 120 tobolek

Složení : 100% Myrciaria dubia, 400mg/tobolka,obal kapsle: HPMC (hypromelosa) Kapsle jsou rostlinného původu vhodné i pro vegetariány či vegany.

Camu camu

Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti do tří let. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v temnu a suchu.

Doplněk stravy

 
 

káva