Pellini TOP 100% Arabica - 1kg, zrnková

Pellini TOP 100% Arabica - 1kg, zrnková Vrcholná směs pražírny Pellini. Káva vyrobená ze 100% zrn Arabicy.Pro své čokoládové aroma, hladkou a hedvábnou chuť, dokonalou a nezaměnitelnou cremu, bude tato káva na prvním místě a budete ji ch

Cena s DPH 420 Kč
-+
Kategorie: Pellini
Kód: pellini5
Záruka:
Výrobce: Pellini

Pellini TOP 100% Arabica - 1kg, zrnková

Představujeme světoznámou a osobitou směs Pellini Top Arabica 100% s unikátním aroma, které se stalo v rodné Veroně doslava legendou.

Káva Pellini Top Espresso

Pellini Top Arabica 100% je exkluzivní směs devíti nejkvalitnějších Grand-Cru Arabic. Pomalý proces jemného pražení spolu s omezenou roční produkcí a systémem kontrolovaného zrání zajištuje velmi stabilní chuť a aroma směsi.

Pellini TOP 100% arabika

Pro své čokoládové aroma, hladkou a hedvábnou chuť, dokonalou a nezaměnitelnou cremu, bude tato káva na prvním místě a budete ji chtít ochutnat znovu a znovu.

Káva Pellini Top

Silná káva s pěknou cremou a nižším obsahem kofeinu. Velmi dobrá pro kávové automaty, perfektní pro espresso, cappuccino a latté macchiato.

Pellini TOP 100% arabika - silná káva

Pellini TOP 100% arabika - perfektní pěna

Pellini TOP 100% arabika - nízký obsah kofeinu

Pellini TOP 100% arabika - velmi dobrá pro kávové automaty

Pellini TOP 100% arabika - perfektní pro espresso

Pellini TOP 100% arabika - velmi dobrá pro Cappuccino nebo Latte Macchiato

Pellini TOP 100% arabika - velmi dobrá jako ranní káva

Káva Pellini Top

Počátek značky Pellini Caffe je datován do roku 1922. Dnes patří k největším výrobcům kávy v Itálii. Dominantním znakem je důraz na kvalitu, jenž vedl k získání ISO 9002.

Společnost Pellini Caffe sídlící ve Veroně byla oceněna zlatou medailí na mezinárodním testování kávy a je lídrem na trhu mleté moka kávy. Pellini TOP, vlajková loď společnosti, přesně vystihuje filozofii Pellini Caffe - úšpěšná káva díky své vnitřní kvalitě.

Příběh společnosti Pellini je příběh o lidech, o každodenním odhodlání, o dalekých zemích a vášni ke kávě předávaný přes čtyři generace.

Káva Pellini Top

Společnost Pellini Caffé S.p.A. je odedávna vnímána jako značka té nejvyšší kvality a jako synonymum dokonalosti přípravy kávy. Pellini již desetiletí vytváří z pití kávy jedinečný rituál, který je spojený s nezapomenutelným chuťovým prožitkem spojeným s odpočinkem a kouzlem příjemně stráveného času.

Jedinečné dědictví po léta získávaných zkušeností a znalostí přináší kávě Pellini nezaměnitelnou chuť a skvělé aroma, které ocení i nejnáročnější znalec dobrého espressa.

Společnost Pellini Caffe S.p.A. byla založena v roce 1922 ve Veroně rodinou Pellini, která se ve svých počátcích věnovala hlavně obchodem a zpracováním bylin pro farmacii. Postupem času se její hlavní činností stalo zpracování kávy. Tato společnost je celou dobu svého trváni rodinnou firmou a rodina Pellini vlastní značku Pellini dodnes.

káva