Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

LuCaffe Espresso classic 1 kg zrnková káva

 

LuCaffe Espresso classic 1 kg zrnková,Lucaffe Classic Espresso silná káva s jemnou až mírně čokoládovou chutí a plnou cremou.Káva Lucaffe Classic je 80% Arabica, 20% Robusta, ale díky profesionální technologickým postupům pražírny v chuti

Cena s DPH 425 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Lucaffe
Kód: lucf3
Záruka:
Výrobce: Lucaffe
 
 

LuCaffe Espresso classic 1 kg zrnková káva

80% Arabica, 20% Robusta

Lucaffe Classic Espresso silná káva s jemnou až mírně čokoládovou chutí a plnou cremou.Káva Lucaffe Classic je 80% Arabica, 20% Robusta, ale díky profesionální technologickým postupům pražírny v chuti této kávy nenacházíme výrazné kyselé tóny. 

LuCaffe Espresso classic

Hodně se o ní píše i na internetových fórech, zejména v západní Evropě. U nás si tato značka teprve svoji pozici mezi kávami postupně buduje. Všechny kávy značky Lucaffé jsou typickým příkladem italských pomalu pražených káv s jemnou kalcinací v rotačních bubnech díky kterým káva získá příjemnou jemnou ale pikantní chuť s nádechem sladké pražené čokolády.

LuCaffe Espresso classic

Pomalé pražení velmi pomáhá snižovat v kávě množství hořkých příchutí a látek. Díky speciálnímu způsobu pražení je káva Lucaffé Classico velmi vhodná pro ty z vás, kteří občas u pití kávy trpí podrážděností žaludku. S kávou Lucaffé Classico riziko podráždění takřka eliminujete.

LuCaffe Espresso classic

Rozhodně je káva Lucaffé Classico velmi příjemná k pití, s typickou (Lucaffé) mírně nasládlou chuťí, měkkým tělem a střední pěnou. Díky svým příjemným vlastnostem a chuti je vhodná pro přípravu cappuccina i latte macchiato.

LuCaffe Espresso classic

Gian Luca Venturelli, který v roce 1996 společnost Lucaffe založil, dokázal díky svému nadšení během několika let vybudovat firmu s celosvětým dosahem a miliony vyrobených kilogramů kávy. Pražírna se nachází na břehu jezera Lago di Garda (v městečku Padenghe sul Garda).

Velkou péči klade pan Venturelli na kvalitu a grafickou stránku obalů, do kterých svou kávu balí. Zvláštní péči věnuje navrhování atraktivních a funkčních obalů, tak aby přesně vystihovaly kávovou směs a aby nastartovaly představivost zákazníka.

 
 

káva