Lavazza Espresso Qualita Rossa zrnková Káva 1 kg

Lavazza Qualitá Rossa zrnková káva 1kg,Směs káv 55% Arabica + 45% Robusta.Italská káva Lavazza s příjemnou smetanovou chutí.Je dokonalým nápojem pro snídani, protože je vítečná s mlékem.Qualita Rossa s příjemnou smetanovou chutí. Káv

Cena s DPH 309 Kč
-+
Kategorie: Lavazza
Kód: Lavazza6
Záruka:
Výrobce: Lavazza

Lavazza Qualitá Rossa zrnková káva 1kg

káva Lavazza Qualitá Rossa

Italská káva Lavazza

Qualita Rossa s příjemnou smetanovou chutí. Káva Lavazza Qualita Rossa s velmi aromatickou vůní. Lavazza Qualita Rossa je nejvíce prodávaným druhem Lavazza kávy.

Lavazza Qualitá Rossa

Hlavním znakem značky Lavazza Qualitá Rossa

je vyváženost všech komponent, kterou od dobré kávy očekává náročný zákazník. Africká Robusta propůjčuje této kávě čokoládovou, brazilská Arabica naproti tomu sladkou chuť. Lavazza Qualita Rossa se hodí se k přípravě espressa, cappuccina , Latte , Macchiata.a jako základ do všech kávových specialit.Vhodná k pití jako ranní káva ,odpolední, siesta , prostě vhodná v kteroukoliv dobu.Dodá energii,zvedne náladu,to je Lavazza Qualita Rossa ze slunné Itálie.

složení Lavazza Qualitá Rossa

Směs káv 55% Arabica + 45% Robusta

Historie této prvotřídní kávy se začala psát už v roce 1894, kdy turínský obchodník Luigi Lavazza koupil malý koloniál ve staré části města. Netrvalo dlouho a v obyčejném obchodu s potravinami začal Luigi brzo pražit vlastní kávu.

Lavazza Qualitá Rossa

Představil naprosto unikátní a zcela novou chuť, ve které se míchají zrnka různého druhu a původu. Od Brazílie, Kolumbie, přes Guatemalu, Costa Ricu, Honduras, Ugandu, Indonésii, Vietnam a Mexiko.

Lavazza Qualitá Rossa

Lavazza dováží kávová zrna z celého světa, přičemž klade důraz na udržitelné zemědělství a kontroluje jak kvalitu kávy, tak životní prostředí a pracovní podmínky tamních komunit.

káva