Lavazza Qualità Oro Mountain Grown zrnková káva 1 000 g

Lavazza Qualita Oro Mountain Grown 1000g zrnková káva,100% arabica,Na úrodných horských pozemcích ve výšce 2000m rostou nejcennější odrůdy Arabica, které se spojují a vytvářejí kávu s charakterem a osobností.

Cena s DPH 397 Kč
-+
Kategorie: Lavazza
Kód: Lavazza59
Záruka:
Výrobce: Lavazza

Lavazza Qualita Oro Mountain Grown  1000g zrnková káva

100% arabica

Na úrodných horských pozemcích ve výšce 2000m rostou nejcennější odrůdy Arabica, které se spojují a vytvářejí kávu s charakterem a osobností.

Káva ve vysoké výšce

Nejkvalitnější káva roste ve výškách až 2 000 m, kde dochází k zrání pomalejším tempem díky extrémním výkyvům teploty.

Tyto odrůdy jsou obvykle zvláště sladké a aromatické, uznávané pro svou jemnou kyselost a ovocnost, květinové tóny; na rozdíl od káv, které rostou v nižší nadmořské výšce a mají tendenci vykazovat zaoblenější a vyváženější profil.

Tóny: čokoláda - oříšek - ovoce

pražení - střední

Lavazza zrnková káva

Historie této prvotřídní kávy se začala psát už v roce 1894, kdy turínský obchodník Luigi Lavazza koupil malý koloniál ve staré části města. Netrvalo dlouho a v obyčejném obchodu s potravinami začal Luigi brzo pražit vlastní kávu.

Lavazza zrnková káva

Představil naprosto unikátní a zcela novou chuť, ve které se míchají zrnka různého druhu a původu. Od Brazílie, Kolumbie, přes Guatemalu, Costa Ricu, Honduras, Ugandu, Indonésii, Vietnam a Mexiko.

Lavazza zrnková káva

Lavazza dováží kávová zrna z celého světa, přičemž klade důraz na udržitelné zemědělství a kontroluje jak kvalitu kávy, tak životní prostředí a pracovní podmínky tamních komunit.

Lavazza zrnková káva

káva