Lavazza Gran Riserva káva 1 kg

Lavazza Gran Riserva káva 1 kg Káva Gran Riserva je dokonalou směsí, která v sobě snoubí chuť arabiky z těch nejlepších brazilských plantáží a aromatických Milds ze Střední Ameriky kombinované s nejlepší indickou robustou z oblasti Ca

Cena s DPH 457 Kč
-+
Kategorie: Lavazza
Kód: lavazza7
Záruka:
Výrobce: Lavazza

Lavazza Gran Riserva káva 1 kg

S náznaky javorového sirupu a ořechu obsahuje Gran Riserva bohatý výběr promyté arabiky ručně sklizené na Vysočině ve střední a jižní Americe, pečlivě smíchané s promytými a polopranými kávami Robusta - jako je Kaapi Royale (Indie) a Java - a přírodní Arabica.

Káva Gran Riserva je dokonalou směsí, která v sobě snoubí chuť arabiky z těch nejlepších brazilských plantáží a aromatických Milds ze Střední Ameriky kombinované s nejlepší indickou robustou z oblasti Caapiroyale.

Káva Lavazza Gran Riserva

Tato káva je bohatá a kulatá a nabízí intenzivní, sametovou, dlouhotrvající chuť.
Tato káva jistě potěší každého milovníka kávy. Nechte se unést šálkem této výtečné směsi z pražírny Lavazza.

Káva Lavazza Gran Riserva

Značka Lavazza patří do kávové kultury již více než 100 let. Společnost vlastní a spravuje rodina Lavazza. Historie kávy Lavazza začíná v roce 1894, kdy Luigi Lavazza koupil malý koloniál v Paissa Olivero, staré části Turína, a založil tam vlastní obchod. Malý koloniál se stal startovacím bodem dnešní obrovské společnosti Lavazza.

Káva Lavazza Gran Riserva

Vlastní pražírnu Lavazza založil v následujícínm roce po otevření krámku s koloniálním zbožím, v roce 1895. Obchod nevydělával více než 1 300 lir týdně a prodávalo se v něm prakticky cokoliv. Zboží doručovali až domů a občas se obchod proměnil i v hospodu. Tehdy Luigi Lavazza upražil svoji první kávu a ihned požádal o zaplacení autorských práv na celý proces výroby kávy.

Káva Lavazza Gran Riserva

káva