Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Kotvičník protodioscin standardizovaný extrakt kapsle 100 ks

Salvia Paradise Kotvičník protodioscin standardizovaný extrakt kapsle 100 ks
-8999.jpg
 
 

Kotvičník - protodioscin standardizovaný extrakt kapsle 100 ks Doporučená denní dávka obsahuje 700 mg protodioscinu, což je nejvyšší množství na trhu.Kapsle jsou vyrobeny z extraktu získaného z kotvičníku zemního – Tribulus terrestris.

Cena s DPH 649 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Salviaparadise
Kód: salviaparadise 393
Záruka:
Výrobce: Salvia paradise
 
 

Kotvičník - protodioscin standardizovaný extrakt kapsle 100 ks

Doporučená denní dávka obsahuje 700 mg protodioscinu, což je nejvyšší množství na trhu.

Kapsle jsou vyrobeny z extraktu získaného z kotvičníku zemního – Tribulus terrestris. Extrakt je standardizovaný na účinnou látku protodioscin.

Kotvičník zemní – Tribulus má vliv na hormonální aktivitu a podporuje močové a reprodukční orgány. Podporuje imunitní, dýchací a nervový systém, přispívá k udržení normálního stavu pleti a k pročištění krve. Ovlivňuje energii těla, uvolňuje svalové napětí a je doporučován pro udržení přirozeného stavu kardiovaskulárního zdraví.

Složení: 100% Tribulus terrestris standardizovaný extrakt, 350 mg/tobolka. Obal kapsle: HPMC (hypromelosa). Kapsle jsou rostlinného původu, vhodné i pro vegetariány či vegany.
Doporučené dávkování: Užíváme 3 - 5 tobolek denně rozdělíme do 2 dávek. Užíváme před jídlem.
Balení: 100 tobolek
Skladování: Uchovejte v suchu a temnu.
Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí.

Doplněk stravy

 
 

káva