Kimbo Extra Cream zrnková 1 kg

Kimbo Extra Cream zrnková 1 kg Káva KIMBO Espresso Bar Extra Cream je jedním z produktů nové řady Espresso BAR, což je nová řada KIMBO skládající se ze šesti různých zrnkových směsí v jednokilových baleních. Veškeré směsi této řad

Cena s DPH 245 Kč
-+
Kategorie: Kimbo
Kód: Kimbo3
Záruka:
Výrobce: Kimbo

Kimbo Extra Cream 1kg zrno

Kimbo Extra Cream

Káva Kimbo Extra Cream patří mezi nejsilnější kávy v portfoliu Coffé Kimbo. Jedná se o silnou italskou směs, ze které se dělá pravé italské cappuccino a další kávové nápoje, nebo také opravdu velmi silné espresso.

Kimbo Extra Cream

Káva KIMBO Espresso Bar Extra Cream je jedním z produktů nové řady Espresso BAR, což je nová řada KIMBO skládající se ze šesti různých zrnkových směsí v jednokilových baleních. Veškeré směsi této řady nabízejí krémové espresso s jedinečnou chutí a stálým aroma. Široká škála směsí uspokojí i ty nejnáročnější chutě - od těch, kteří preferují silnou, výraznou chuť, až po ty, kteří milují jemné aromatické espresso.

Kimbo Extra Cream

Káva Kimbo Extra Cream je směs 50% Arabiky a 50% Robusty středního těla, se sladkou chutí a mírnými, čokoládovými tóny. Káva není kyselá a má velmi hustou Cremu. Vzhledem k vysokému obsahu kofeinu je tato káva vhodná k rannímu a dopolednímu popíjení. Zrna Arabiky i Robusty pochází z Brazílie. Praženo tradiční pražírnou v Neapoli.

Kimbo Extra Cream

káva