Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Káva Keňa AA 1000 g

Káva Keňa AA 1000g zrnková
Káva Keňa AA 1000g zrnková
 
 

Salvia paradise Káva Keňa AA 1000g zrnková Káva Keňa se řadí mezi nejkvalitnější světové kávy typu arabica. Pěstuje se ve vysokých nadmořských výškách. Chuť se odvíjí od stupně pražení, setkáváme se zde s chutí sladkých tře

Cena s DPH 669 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Plantážní káva
Kód: plant8
Záruka:
Výrobce: Zrnková káva
 
 

Salvia paradise Káva Keňa AA 1000g zrnková

100% ARABICA

Káva Keňa

Káva Keňa se řadí mezi nejkvalitnější světové kávy typu arabica. Pěstuje se ve vysokých nadmořských výškách. Chuť se odvíjí od stupně pražení, setkáváme se zde s chutí sladkých třešní, mandarinek, citrusů a jasmínu.

Káva Keňa

Vše se snoubí a prolíná s výtečnou kyselostí a sladkostí, což je doprovázeno hebkým, až sametovým dozvukem. Káva pocházející z Keni je unikátní svým profilem. Keňané věří, že jejich arabica ukrývá žirafí eleganci, gepardí rychlost a lví sílu.

Káva Keňa

Udělejte si čas na čerstvou kávu a poznejte s námi všechny chutě světa.

Káva odrůdy arabica je oproti robustě o poznání náročnější na pěstování, podnebí i péči. Vyznačuje se lepším aroma a chutí. Zajímavostí je, že oproti robustě obsahuje arabica menší množství kofeinu.

Káva Keňa

Pro zachování maximální jakosti je naše káva balena ve vzduchotěsném, opakovaně uzavíratelném obalu s aromaventilem. Pro kvalitu kávy je nejpodstatnější čerstvost – tedy doba, která uběhla od pražení ke konzumaci. Dobu pražení najdete na obalu.

 
 

káva