Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Káva Columbia Supremo 1000 g

Káva Columbia Supremo 1000g zrnková
Káva Columbia Supremo 1000g zrnková
 
 

Salvia paradise Káva Columbia Supremo 1000g zrnková Columbia Supremo je káva latinskoamerického původu. Tato káva ukrývá jemný podtext karamelu, který se pomalu doznívá ještě několik okamžiků po vypití šálku. Typicky zajímavá struktu

Cena s DPH 485 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Plantážní káva
Kód: plant3
Záruka:
Výrobce:
 
 

Salvia paradise Káva Columbia Supremo 1000g zrnková

100% ARABICA

Káva Columbia Supremo

Columbia Supremo je káva latinskoamerického původu. Tato káva ukrývá jemný podtext karamelu, který se pomalu doznívá ještě několik okamžiků po vypití šálku.

Káva Columbia Supremo

Typicky zajímavá struktura chuti po vlašských ořeších a smetaně jen podtrhuje plné tělo kávy. Salvia Paradise® Vám přináší tuto kávu středně upraženou, vhodnou pro přípravu espressa. Káva Columbia Supremo se řadí mezi kávy gurmánské. Kolumbie je díky svým podmínkám pro pěstování kávy řazena mezi největší producenty kávy.

Káva Columbia Supremo

Udělejte si čas na čerstvou kávu a poznejte s námi všechny chutě světa.

Káva odrůdy arabica je oproti robustě o poznání náročnější na pěstování, podnebí i péči. Vyznačuje se lepším aroma a chutí. Zajímavostí je, že oproti robustě obsahuje arabica menší množství kofeinu.

Káva Columbia Supremo

Pro zachování maximální jakosti je naše káva balena ve vzduchotěsném opakovaně uzavíratelném obalu s aromaventilem. Pro kvalitu kávy je nejpodstatnější čerstvost – tedy doba, která uběhla od pražení ke konzumaci. Dobu pražení najdete na obalu.

Balení: 1000 g

 
 

káva