Valrhona Cocoa Powder 100% 250g

ico Náš tip
Valrhona Cocoa Powder 100% 250g

Kakao Valrhona 250 g,100% kakaový prášek bez cukru, s výjimečnou jemností a intenzivní chutí pro lahodné čokoládové nápoje nebo pro recepty pro labužníky

Cena s DPH 209 Kč
-+
Kategorie: Čokoláda
Kód: Valrhona7
Záruka:
Výrobce: Valrhona

Valrhona Cacao Poudre - 100% kakaový prášek 250 g

Vysoce kvalitní kakaový prášek Valrhona se vyznačuje jemnou vůní a krásnou tmavě hnědou barvou.Kakao je uloženo v praktické plechové dóze a je samozřejmě vhodné i pro pečení, přípravu polev či náplní.

kakao

100% kakaový prášek bez cukru, s výjimečnou jemností a intenzivní chutí pro lahodné čokoládové nápoje nebo pro recepty pro labužníky.

kakao

Kakao Valrhona je vyrobeno z nejlepších kakaových bobů.

krabička 250g

kakao

Valrhona vyrábí nejlepší čokoládu v malé vesnici Tain L'Hermitage ve Francii od roku 1922. Zakladatel společnosti a cukrář Albéric Guironnet se od počátku věnoval tvorbě jedinečné kvalitní čokolády s komplexní, vyváženou a konzistentní čokoládouvou chutí. Tato mise excelence pokračuje,když gastronomické tradice renomovaného údolí Rhôny najdou požitek v každé chutnající vůni vynikající čokolády Valrhony. Téměř za sto let Valrhona vytvořila řadu jedinečných a rozpoznatelných aromatických profilů zdokonalením technik pro zvýšení chuti vzácných kakaových bobů pěstovaných na půdě mistrovsky vybrané pro svoji potřebu.

kakao

V dnešní době se přední cukráři a náročnější labužníci spoléhají na odborné znalosti společnosti Valrhona, aby zažili to nejlepší,co čokoláda může být.

káva