Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Izzo Caffé Silver 1kg zrnková káva

 

Izzo Caffé Silver 1kg zrnková káva,100% arabika,Zamilujte si neapolské IZZO! Kávu Neapolitano tak můžete vyzkoušet s vůni espressa, která probouzí Neapol již 40let. Kávu s hustou cremou, plnou a pikantní chutí. Izzo Silver oceníte předev

Cena s DPH 445 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Izzo
Kód: izzo1
Záruka:
Výrobce: Izzo
 
 

Izzo Caffé Silver 1kg zrnková káva

100% arabika

izzo výrobky jsou vzácnou směsí čisté arabiky, vybrané mezi nejlepšími na světě. L'Espresso Izzo je výsledkem zpracování prováděného s nejlepšími technologiemi a zkušenostmi. Balí se do nádob pod tlakem, které umožňují dokonalé uchování vůní.

Espresso Izzo dává sametový, sladký, ovocný a čokoládový pocit, který vyjadřuje ideál rovnováhy a dokonalosti. Konečný výsledek vyvolává emoce, které znalci mohou rozpoznat a ocenit, a to i bez cukru.

Zamilujte si neapolské  IZZO! Kávu Neapolitano tak můžete vyzkoušet s vůni espressa, která probouzí Neapol již 40let. Kávu s hustou cremou, plnou a pikantní chutí. Izzo Silver oceníte především u klasického espressa.

Izzo Caffé

Kávu balí tradičně do vakuového obalu pomocí proudu dusíku, který zpomalí stárnutí kávy a snižuje množství kyslíku, jenž ovlivňuje oxidaci kávy. Směs tak neztrácí svoji chuť a je stále čerstvá i delší dobu po upražení.

Izzo Caffé

Pražírna Izzo Caffe vznikla v roce 1979 v malém městě Boscoreale na úpatí Vesuvu. Městečko leží nadohled starobylého města Pompeje. Její zakladatel Izzo Vincenzo již více než 30 let s nadšením a odhodláním pracuje na vytvoření skutečného neapolského espressa. Společnost nedávno otevřela řetězec kaváren Izzo Caffe, které jsou známé řadou obchodních iniciativ a propagačních akcí exkluzivní kávy Izzo.

Izzo Caffé

Díky silné motivaci vytvořit kvalitní neapolské espresso a kvalitní práci zaměstnanců, patří káva Izzo mezi ty nejlepší na italském trhu. Společnost klade důraz nejen na širokou nabídku, ale také na kvalitní servis, který zajistí maximální zákaznickou spokojenost.

Izzo Caffé

Kávy Izzo mají okouzlující vůně s harmonickou chutí. Samotná kávová zrna praží pomalu za poměrně vysoké teploty a v malých dávkách. Díky tomuto procesu se některé vlastnosti kávy (kyselost a hořkost) snižují na minimum a káva tak získává dokonalou plnost a chuť.

 
 

káva