ILLY Monoarabica GUATEMALA zrnková 250 g

ILLY Monoarabica GUATEMALA zrnková 250 g Komplexní chuť, tóny čokolády, karamelu a medu.Oblíbenost illy espressa tkví v jedinečné kompozici mezi kyselostí a hořkostí. Illy používá směs devíti kvalitních druhů kávy odrůd Arabica. Ká

Cena s DPH 167 Kč
-+
Kategorie: Illy
Kód: illy m2
Záruka:
Výrobce: Illy

ILLY Monoarabica GUATEMALA zrnková 250 g

100% Arabica vybrána na základě původu. Sladká a aromatická káva s tóny čokolády, karamelu, medu a citrusů.
Oblast: Guatemala, Huehuetenango

káva illy

Tato káva má intenzivní vůni a výraznou sladkost v kombinaci s bohatým sortimentem vůní, včetně příchuti čokolády, karamelu, citrusových plodů a medu.

káva illy

Oblíbenost illy espressa tkví v jedinečné kompozici  mezi kyselostí a hořkostí. Illy používá směs devíti kvalitních druhů kávy odrůd Arabica. Káva illy má optimální obsah kofeinu, její zrna jsou tříděna elektronicky a balena pomocí tzv. presurizace.

káva illy

Illy je známé svou pečlivostí a kvalitou při finalním balení illy kávy. Hermeticky uzavřené plechové dozy poskytují absolutní záruku zachování nejlepší kvality illy kávy na cestě k vám. Illy světová značka pro italskou kávu té nejvyšší jakosti.Kvalitní odrůdy káv arabica se vyznačují nižším obsahem kofeinu. Udávané množství je méně než 0,5%.

káva illy

Šálek kávy illy poznáte podle typické zrnité, červenohnědé cremy. Chuť illy je pestrá, příjemně pikantní a přitom jemná.illy je známé svou pečlivostí a kvalitou při finalním balení kávy. Již od roku 1933 ztělesňuje illy slavnou tradici italského espressa.

káva