Illy Monoarabica Etiopia káva zrnková 250 g

ILLY Monoarabica Etiopia zrnková 250 g,100% Arabica vybrána na základě původu. Kombinace tónů květů jasmínu a citrusů. Oblast: Etiopia, Yirgacheffe.Oblíbenost illy espressa tkví v jedinečné kompozici mezi kyselostí a hořkostí. Illy pou

Cena s DPH 173 Kč
-+
Kategorie: Illy
Kód: illy m3
Záruka:
Výrobce: Illy

ILLY Monoarabica Etiopia zrnková 250 g

100% Arabica vybrána na základě původu. Kombinace tónů květů jasmínu a citrusů.
Oblast: Etiopia, Yirgacheffe

Illy etiopia

Oblíbenost illy espressa tkví v jedinečné kompozici  mezi kyselostí a hořkostí. Illy používá směs devíti kvalitních druhů kávy odrůd Arabica. Káva illy má optimální obsah kofeinu, její zrna jsou tříděna elektronicky a balena pomocí tzv. presurizace.

Illy etiopia

Illy je známé svou pečlivostí a kvalitou při finalním balení illy kávy. Hermeticky uzavřené plechové dozy poskytují absolutní záruku zachování nejlepší kvality illy kávy na cestě k vám. Illy světová značka pro italskou kávu té nejvyšší jakosti.

Illy etiopia

Kvalitní odrůdy káv arabica se vyznačují nižším obsahem kofeinu. Udávané množství je méně než 0,5%. Šálek kávy illy poznáte podle typické zrnité, červenohnědé cremy.

Illy etiopia

Chuť illy je pestrá, příjemně pikantní a přitom jemná.illy je známé svou pečlivostí a kvalitou při finalním balení kávy. Již od roku 1933 ztělesňuje illy slavnou tradici italského espressa.

káva