Hausbrandt Espresso Nonnetti 1kg zrnková káva

Hausbrandt Espresso Nonnetti 1kg zrnková káva,Hausbrandt Espresso Nonnetti je nejstarší směsí této legendární italské značky, praží se už od roku 1910. Jedná se o nádherně krémovou směs s 80% podílem kávy Arabica a 20% podílem vybran

Cena s DPH 400 Kč
-+
Kategorie: Hausbrandt
Kód: haus4
Záruka:
Výrobce: Hausbrandt

Hausbrandt Espresso Nonnetti 1kg zrnková káva

80% podílem kávy Arabica a 20% podílem vybrané robusty

Káva s rozhodujícími vlastnostmi. Přítomnost Robusty dodává kávě dobré tělo a nezaměnitelnou vůni toastového chleba a sušenek s téměř nepostřehnutelnou kyselostí.

káva hausbrandt

Torrefazione Hausbrandt vznikla v roce 1892 v městě Terst. Svojí kvalitou a tradicí patří Hausbrandt mezi nejuznávanější pražírny kávy v Itálii, o tom vypovídá i označení Káva roku 2003 a 2004. Káva Hausbrandt při pražení vychází z tradice a sází na kvalitu.

Hausbrandt Espresso Nonnetti

V pražírně používali nejnovější technologie jako stroje na elektrický proud s patentovaným způsobem pohonu a následným chlazením pražící nádoby, tzv. Grevenbroich. Díky této technologii dojde k zachování delikátního aroma. Firma, jako jedna z prvních, své zboží balila a přepravovala v uzavřených kovových sudech.

Hausbrandt Espresso Nonnetti

Nerozlučné spojení mezi tradicí a moderní značkou Hausbrandt umocňuje i oficiální název společnosti S.p.A. Hausbrandt Trieste 1892, který respektuje ducha minulosti i místo, kde společnost započala slavné tažení světem.

Hausbrandt Espresso Nonnetti

káva