Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Andis Excel 2-Speed silver střihací strojek

ico Doprava zdarma
Andis Excel 2-Speed silver střihací strojek
 

Andis Excel 2-Speed silver střihací strojek variabilní 2-rychlostní strojek, je doporučeno používat nižší rychlost pro střih kolem citlivých oblastí a vyšší rychlost pro hlavní střih, velmi lehký, nová protiskluzová, měkká rukojeť

Cena s DPH 6 775 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Andis
Kód: andis17
Záruka:
Výrobce: Andis
 
 

Andis Excel 2-Speed silver střihací strojek

variabilní 2-rychlostní strojek, je doporučeno používat nižší rychlost pro střih kolem citlivých oblastí a vyšší rychlost pro hlavní střih, velmi lehký, nová protiskluzová, měkká rukojeť příjemná do ruky, obsahuje hlavici UltraEdge

Odnímatelné nože pro snadnou výměnu a čištění 

střihací strojek

Společnost Andis Company Matthew K. Andis byl jmenován prezidentem firmy Andis 1. června 2010 ve věku 38 let. Je čtvrtou generací, která zastává funkci a sdílí odpovědnost za vedení společnosti se svou sestrou Laurou Andisovou,Senior Vice President,Finance,zodpovědný za IT,finance a lidské zdroje. Matt se zaměřuje na provoz,prodej a marketing.

střihací strojek

Andis pokračuje v růstu po celém světě. Téměř před 80 lety představil Andis produkty do Evropy a dnes tyto produkty jsou k dispozici v 90 zemích po celém světě. Holiči,stylisté, groomers a spotřebitelé všude nadálepoužívají strojky andis,trimery,sušiče,nože,kleště a ploché žehličky značky Andis,když potřebují špičkové nástroje.

střihací strojek

S více inovací produktů andis,dlouhodobou strategií a úsilím vyčleněné pracovní síly,ještě další skvělé produkty andis přicházejí pro společnost Andis.

střihací strojek
 
 

káva