Valrhona Cocoa Powder 100% 250g

Valrhona Cocoa Powder 100% 250g,Vysoce kvalitní kakaový prášek Valrhona se vyznačuje jemnou vůní a krásnou tmavě hnědou barvou. Kakao je uloženo v praktické plechové dóze a je samozřejmě vhodné i pro pečení, přípravu polev či náplní.

Cena s DPH 209 Kč
-+
Kategorie: Čokoláda
Kód: Cocoa
Záruka:
Výrobce: Valrhona

Valrhona Cocoa Powder 100% 250g

Vysoce kvalitní kakaový prášek Valrhona se vyznačuje jemnou vůní a krásnou tmavě hnědou barvou. Kakao je uloženo v praktické plechové dóze a je samozřejmě vhodné i pro pečení, přípravu polev či náplní.

100% kakaový prášek bez cukru, s výjimečnou jemností a intenzivní chutí pro lahodné čokoládové nápoje nebo pro recepty pro labužníky.

Kakao Valrhona je vyrobeno z nejlepších kakaových bobů.

Valrhona vyrábí nejlepší čokoládu v malé vesnici Tain L'Hermitage ve Francii od roku 1922. Zakladatel společnosti a cukrář Albéric Guironnet se od počátku věnoval tvorbě jedinečné kvalitní čokolády s komplexní, vyváženou a konzistentní čokoládouvou chutí. Tato mise excelence pokračuje,když gastronomické tradice renomovaného údolí Rhôny najdou požitek v každé chutnající vůni vynikající čokolády Valrhony. Téměř za sto let Valrhona vytvořila řadu jedinečných a rozpoznatelných aromatických profilů zdokonalením technik pro zvýšení chuti vzácných kakaových bobů pěstovaných na půdě mistrovsky vybrané pro svoji potřebu.

V dnešní době se přední cukráři a náročnější labužníci spoléhají na odborné znalosti společnosti Valrhona, aby zažili to nejlepší,co čokoláda může být.

káva