Syrovátka s kolagenem banán 600 g

syrovátka s kolagenem banán 600g Syrovátkový nápoj s kolagenem - Již pouhé dvě skleničky denně. Nasypeme 1 polévkovou lžíci 20 g sušené syrovátky do 2 dcl teplé vody,rozmícháme na kašičku a dolijeme vodou. Pro studenou vodu použijem

Cena s DPH 159 Kč
-+
Kategorie: Syrovátka
Kód: Syrovátka 21
Záruka:
Výrobce: Muskulvit

Syrovátka s kolagenem banán 600 g

lahodná sladká syrovátka s banánovou příchutí+kolagen 12,8%

Sušená syrovátka

Syrovátkový nápoj s kolagenem. Nasypeme 1 polévkovou lžíci 20 g sušené syrovátky do  2 dcl teplé vody,rozmícháme na kašičku a dolijeme vodou. Pro studenou vodu použijeme mixér nebo šejkr.

 

Z balení  připravíte 30 nápojů s obsahem 12,8% kolagenu (2,5g v každé porci)

 Sušená syrovátka

doporučené dávkování 1-2 nápoje denně

 Sušená syrovátka

Nejlépe chutná syrovátka ledově vychlazená nebo smíchaná s čerstvými ovocnými či zeleninovými šťávami.

 Sušená syrovátka

Syrovátka vzniká jako vedlejší produkt při výrobě sýrů nebo tvarohu. Její barva je žlutozelená, což je způsobeno přítomností vitaminu lactoflavinu. Neobsahuje tuky a soli, obsahuje však mnoho kvalitních bílkovin a ve vodě rozpustné vitamíny a mléčný cukr.Přírodní produkt bez konzervačních látek.

 

Kolagenní bílkovina (hydrolyzát želatiny)

zdroj širokého spektra aminokyselin a peptidů.Představuje zásobník aminokyselin a biogenních peptidů.Ze všech bílkovin je kolagenní bílkovina nejbohatším zdrojem argininu. Jeho obsah je troj- až pětinásobný oproti jiným bílkovinám. Obsahuje také poměrně velké množství lysinu, glycinu a glutaminu.

alergeny -laktoza

káva