Syrovátka s kolagenem 2500 g čokoláda

Syrovátka s kolagenem 2500 g čokoláda Syrovátkový nápoj s kolagenem . Nasypeme 1 polévkovou lžíci 20 g sušené syrovátky do 2 dcl teplé vody,rozmícháme na kašičku a dolijeme vodou. Pro studenou vodu použijeme mixér nebo šejkr.

Cena s DPH 599 Kč
-+
Kategorie: Kolagen
Kód: syrovátka34
Záruka:
Výrobce: Muskulvit

Syrovátka s kolagenem 2500 g čokoláda

lahodná sladká syrovátka s příchutí+kolagen 12,8%

Syrovátkový nápoj s kolagenem . Nasypeme 1 polévkovou lžíci 20 g sušené syrovátky do  2 dcl teplé vody,rozmícháme na kašičku a dolijeme vodou. Pro studenou vodu použijeme mixér nebo šejkr.

syrovátka

 Z balení  připravíte 125 nápojů s obsahem 12,8% kolagenu (2,5g v každé porci)

 doporučené dávkování 1-2 nápoje denně

 

Nejlépe chutná syrovátka ledově vychlazená nebo smíchaná s čerstvými ovocnými či zeleninovými šťávami.

syrovátka

 Syrovátka vzniká jako vedlejší produkt při výrobě sýrů nebo tvarohu. Její barva je žlutozelená, což je způsobeno přítomností vitaminu lactoflavinu. Neobsahuje tuky a soli, obsahuje však mnoho kvalitních bílkovin a ve vodě rozpustné vitamíny a mléčný cukr.Přírodní produkt bez konzervačních látek.

syrovátka

Kolagenní bílkovina (hydrolyzát želatiny)

zdroj širokého spektra aminokyselin a peptidů.Představuje zásobník aminokyselin a biogenních peptidů.Ze všech bílkovin je kolagenní bílkovina nejbohatším zdrojem argininu. Jeho obsah je troj- až pětinásobný oproti jiným bílkovinám. Obsahuje také poměrně velké množství lysinu, glycinu a glutaminu.

syrovátka

alergeny -laktoza,mléčný protein

káva