Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Medvědí česnek kapsle 120 ks

Salvia Paradise Medvědí česnek kapsle 120ks
Salvia Paradise Medvědí česnek kapsle 120ks
 
 

Salvia Paradise Medvědí česnek kapsle 120ks Medvědí česnek je vytrvalá rostlina dorůstající výšky až 40 cm. Kořen má cibulovitý, stonek přímý, listy převážně přízemní a řapíkaté, na povrchu potažené kutikulou – proto jsou

Cena s DPH 329 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Doplňky stravy
Kód: salviaparadise49
Záruka:
Výrobce: Salvia paradise
 
 

Salvia Paradise Medvědí česnek kapsle 120ks

Extra velké balení (120ks) bylinných kapslí medvědího česneku

Medvědí česnek je vytrvalá rostlina dorůstající výšky až 40 cm. Kořen má cibulovitý, stonek přímý, listy převážně přízemní a řapíkaté, na povrchu potažené kutikulou – proto jsou listy hladké a světlé. Květy medvědího česneku jsou bílé, drobné a často vytváří květenství ve tvaru okolíku. Plodem je tobolka. Domovinou mu je Kavkaz, východní Evropa a s postupem času se jeho geofyt rozšiřoval po celé Evropě a Asii.

Medvědí česnek má blahodárný vliv na zdraví srdce a cévní systém, podporuje oběhové funkce, přispívá k udržení normálního metabolismu cholesterolu. Podporuje vylučování těžkých kovů z organismu, ovlivňuje funkce střev. Zajímavé je, že po užívání není uživatel cítit tak, jako po užívání česneku kuchyňského.

Doporučené dávkování : Dospělí 3x denně 2 tobolky. Děti od tří let 3x denně 1 tobolku, 20 min před jídlem.
Složení : 100% Allium ursinum herba, 240mg 1 tobolka, obal tobolky – HPMC (hypromelosa). Tobolky jsou rostlinného původu vhodné i pro vegetariány a vegany.
Balení : 120 tobolek
Skladování : Uschovejte v suchu a temnu mimo dosah dětí
Upozornění : NENÍ určeno pro děti do tří let, neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Doplněk stravy

 
 

káva