Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Julius Meinl Jubiläum zrnková káva 500 g

 

Julius Meinl Jubiläum zrnková káva 500 g,Středně pražená směs zrn Arabicy a Robusty byla speciálně vytvořena k oslavě 100. výročí založení Julius Meinl Coffee.

Cena s DPH 199 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Julius Meinl
Kód: Meinl7
Záruka: káva
Výrobce: Julius Meinl
 
 

Julius Meinl Jubiläum zrnková káva 500 g

Středně pražená směs zrn Arabicy a Robusty byla speciálně vytvořena k oslavě 100. výročí založení Julius Meinl Coffee.

káva Julius Meinl

Tradiční vídeňský druh pražení kávových zrn. Káva se vyznačuje bohatým aroma citrusových a květinových nuancí a jemnou chutí.

Středně pražená směs zrn Arabicy a Robusty patří mezi  nejoblíbenější kávy nejen v Rakousku. 

Kávové zrna z Jižní a Střední Ameriky a Jihovýchodní Asie byly namíchané do této lahodné kompozice. 

káva Julius Meinl

Julius Meinl je jednou z nejstarších pražíren kávy na světě a dodnes si udržuje pověst dodavatele prémiové kávy a čaje. Rozsáhlé know-how v nákupu zelené kávy a dlouhodobý vztah s farmáři, pečlivý sběr zrn členy rodiny a typické vídeňské pražení zajištěno našimi odborníky pomáhají dosáhnout dokonalý výsledek v šálku. Naše dlouholetá tradice se zaměřením na potřeby našich zákazníků nám umožňuje poskytovat podporu, servis a nápady a sloužit tak našim zákazníkům co nejlépe.

káva Julius Meinl

Vážíme si náš původ, naše dědictví a naše tradice pocházející z historie Vídně. Naše tradice dodržujeme již od roku 1862. Naše kávy, služby a prezentace nás liší od jiných. Julius Meinl chutná nejlépe, pokud je podáván tradičním vídeňským stylem – porcelánový šálek položený na stříbrném podnosu, vedle něj mlékovnička s malou sklenicí vody a lžičkou vybalancovanou na jejím vrchu. Prezentace a servis umožňují zákazníkovi, aby si odpočinul, užil a vychutnal šálek kávy, čaje či horké čokolády.

káva Julius Meinl

Vídeň, místo, kde vznikla společnost Julius Meinl, byla vždy úrodnou půdou pro kreativitu, jakož i inspiraci, a takovou zůstává i dnes. Vídeň a její kavárny jsou zkrátka místem plným poezie a inspirace.

 
 

káva