Ginevra Selezionata 1 kg zrnková káva

K dispozici pouze 4 ks !

Cena s DPH 459 Kč
-+
Kategorie: Ginevra
Kód: Ginevra
Záruka:
Výrobce: Ginevra

Ginevra Selezionata je nejvyšší třída sicilské kávy na trhu. Tento rodinný klenot pražírny Ginevra se vyznačuje jemnou, přesto však rafinovanou chutí a komplexním aroma. Luxusní směs 80% arabiky a 20% robusty dává této kávě možnost rozvinout svoji komplexní chuť s tóny čokolády, aniž byste v ní pocítili kyselost.

Vzhledem k pouze mírně vyšší hodnotě kofeinu je tato káva vhodná k celodenní konzumaci.

zrnková káva

Společnost téměř se stoletou tradicí.

Bylo to v roce 1923, kdy dvanáctiletý Signor Massimino Ginevra poprvé vytvořil voňavou a aromatickou směs kávy pomocí malého tradičního pražení.Netrvalo dlouho a jeho káva byla uznána na národní úrovni pro svou individualitu a především kvalitu.

zrnková káva

Umění pražení kávy se brzy předávalo z otce na syna, což znamenalo, že je na Pietrovi, aby udržel vysoké standardy, které jeho otec stanovil,výběrem pouze těch nejlepších zrn arabiky a robusty

Vášnivá cesta za poznáním chutí, vůní a emocí.

Tyto zrna měla být smíchána a pražena stejným stylem, který jim přinesl velké uznání jak na Sicílii, tak v kontinentální Itálii.

zrnková káva

Caffè Ginevra dnes zaručuje zachování těchto vysokých standardů, a přestože se proces pražení kávy mohl změnit,je důraz na kvalitu a čerstvost silnější než kdy dříve.

zrnková káva

Respektování kvality,péče o zrna v moderním obalu.

Inovativní obal,moderní  kreativní  v jednotlivých detailech, jasných barvách a originálních formách, aniž by se zapomínalo na to, co vždy definovalo práci historické společnosti: pozornost na kvalitu kávových zrn a péči o jednotlivé vybrané zrnka kávy.

káva